.

קורס דיג דיפר של תטא הילינג

כאן תוכלו לתמוך במיזם חברתי חשוב ולהרוויח!

קורס זה משווק במסגרת החנות האינטרנטית של המיזם החברתי "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה".

בעלי הקורסים בחנות זו תורמים מקום אחד בכל קורס לטובת קידום המיזם החברתי החשוב שישפיע על הבריאות של כולנו. הראשון שרוכש קורס נהנה מהנחה של 40% ויתרת סכום הרכישה מועברת לתמיכה במיזם. המיזם מנוהל באמצעות חברה לתועלת הציבור הרשומה כמוסד ללא כוונת רווח בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)".

הנהלת המיזם מודה לבעלי הקורסים אשר בחרו לתמוך במיזם ולתרום מקומות בקורסים שלהם. עם זאת עלינו להדגיש כי האחריות המלאה על התכנים המתפרסמים בדף זה וכן על הקורסים עצמם היא בידי בעלי הקורסים.

 

רועי וטל לוטן, חברי הנהלת "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

 

 

קורס דיג דיפר

אמרתם – למצוא את שורש הבעיות, אמרתם – תטא הילינג.
איך?
בעזרת "חפירה" חכמה ואלגנטית שפותחה בשיטת תטא הילינג.
עד שלא נגיע לשורש האמונות שלנו או של האנשים שפונים לעזרתנו, קרוב לוודאי שכל הצלחה שנשיג בטיפול תהיה זמנית בלבד. לכן הקורס מלמד טיפים חשובים כדי שתחושו בנוח "לחפור" ולאתר את אמונות המפתח או אמונות השורש שלכם ושל הלקוחות שלכם.

בגלל החשיבות הרבה של הקורס הוא מהווה דרישת סף כמעט לכל הקורסים של תטא הילינג, למעט קורס היסוד והקורס המתקדם.

מי מעביר את הקורס?

נגה בן ישראל: מורה ומטפלת בשיטת תטא הילינג. בעלת ההסמכה הגבוהה ביותר שיש כיום בשיטה. אחת המורות הוותיקות והמנוסות בארץ - הנחתה מעל 300 קורסים וסדנאות של תטא הילינג. רכשה את כל הכשרתה מפי ויאנה סטייבל, מייסדת השיטה. מתרגמת ומוציאה לאור של ספריה של ויאנה סטייבל.

מבנה קורס דיג דיפר

הקורס מבוסס על תרגול מעשי של הגישות השונות לחפירה לעומק השונות במטרה להקנות לכם אותן "דרך הרגליים". תך כדי התרגול תגלו שאתם מקדמים ואפילו פותרים נושאים מהותיים בחיים כמו יחסים בתוך המשפחה, פחדים, הגשמות שלא צלחו, סכסוכים שונים ועוד. ככה זה כשעושים 3 החלפות טיפולים ועוד טיפול עצמי תוך יומיים.
לפני שתתחילו לטפל אדגים בפניכם את הגישה של ויאנה כדי שתדעו במה היא שונה מקודמותיה ואיך ליישם אותה.

איפה ומתי?

קורס דיג דיפר של תטא הילינג נמשך יומיים ויתקיים

בקיבוץ יפעת במועדים הבאים: 

19-20/6

  

שעות הלימוד:

בשישי בשעות 9:30-17:00

ובשבת בשעות 9:00-17:30

למגיעות מרחוק עומדים לרשותנו מקומות לינה בתשלום סמלי

תנאים מקדימים:

קורס יסוד והקורס המתקדם

מה מקבלים?

חוברת הקורס "דיג דיפר"
תעודת הסמכה מטעם THINK וויאנה 

מה אומרים משתתפי הקורס?

עבודה גנטית

"הקורס היה עבורי חוויה מעולה. באחד הסשנים עשיתי תהליך שמסיומו עברתי ממש מהפך, ומשקל של 42 שנים ירד ממני: אבי נפטר כמה שנים אחרי אמא, ותמיד ההרגשה שלי היתה כעס כלפיו על שנטש אותי ואת אחי והעדיף ללכת אליה. שנים התהלכתי עם הכעס הזה שהרגשתי בבטן. בסשן עבדתי על הנושא, ובמהלכו יכולתי לראות את העזיבה שלו מהפרספקטיבה של הבורא – יכולתי לראות שהוא לא נטש אותי, אלא עזב מחוסר ברירה, מתוך אהבה גדולה שהיתה בינו לבין אמא. ברגע שראיתי את זה הכעס התפוגג, ופינה מקום לאהבה, חמלה ורוגע פנימי. מאז אני לא מסוגלת למצוא את הכעס בתוכי."

דיאנה שקריה
מטפלת ב-NLP ותטא הילינג לירידה במשקל

מאז הקורס אני מוצאת את הדרך הראשית

"קורס דיג דיפר הוא לא סתם קורס חובה. יש לי נסיון ונוחות עם התטא, ועדיין הקורס היה מאד טוב ונתן לי בטחון בחפירה. בעקבות הקורס התקצר שלב החפירה, ונהייתי ממוקדת בלמצוא את השרשור. בזכות הדיג דיפר יש לי תמרורים ברורים לחיפוש של השורש. יש הרבה דרכים שאפשר לפנות בהן במהלך טיפול וכל אחת יכולה להוביל למשהו, ומאז הקורס אני מוצאת את הדרך הראשית. לפני הדיג דיפר היה לי חשש לטפל בבני משפחה, לא הייתי נכנסת לחפירות, לפעמים שולחת ריפוי. בזכות הקורס זה נהיה לי פשוט ואין לי בעיה לעשות את החקירה גם עם בני משפחה."

מרב א.

.

מאז הקורס אני עושה לעצמי טיפולים בתטא ורואה איך דברים נפתרים. היו לי בעבודה סיטואציות חוזרות שבהן הרגשתי צורך כל הזמן להעיר ולתקן התנהגויות של אנשים שעובדים איתי, תוך תחושת כעס מצדי. לאחר שעשיתי עבודת אמונות עם עצמי, היחסים השתנו והם מלווים בפחות כעס. אני שמחה שמצאתי את נגה, ואוהבת בה שהיא מעצימה אנשים, לא נכנסת לדרמות ויש לה חוש הומור מצוין."

ליאה ש.
עוסקת בתחום מערכות מידע

.

"קורס עוצמתי מאד שעוברים בו תהליך של התנקות. בזכות הקורס למדתי שגם הדברים הכי מורכבים, יכולים להיות הכי קלים. החיים נהפכו להיות יותר פשוטים. גם כשיש תחושה של מבוי סתום, כשלא רואים שום דרך מוצא, לומדים לראות שהדברים יכולים להסתדר. לומדים לראות את האור שבקצה המנהרה, ומשם הדרך אל האושר נהפכת קלה יותר."


מרים לוי
מטפלת במגוון תחומים ברפואה משלימה

 

לשאלות נוספות ניתן לשלוח הודעה

לטל': 052-3228856, ונחזור אליכם

עלויות:

עלות רגילה: 1600 ש"ח

עלות מיוחדת לרוכש/ת הראשונ/ה: 960 ש"ח בלבד!

ניתן לרכוש אותו בנפרד או יחד עם מספר קורסי המשך וליהנות מחבילת הרשמה.

שאלו את סימה לגבי האפשרויות.

עלות השתתפות חוזרת: 500 ₪.
עלות השתתפות חוזרת לבוגרי קורס דיג דיפר שלנו: 250 ₪.

ניתן לחלק לתשלומים

לתשלום

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.