.

על סדר אקראי מופתי

מאת אילנה רוגל

 

 

על סדר אקראי מופתי

מאת אילנה רוגל

 

כאן תוכלו לתמוך במיזם חברתי חשוב ולהרוויח!

מוצר זה משווק במסגרת החנות האינטרנטית של המיזם החברתי "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה".

בעלי המוצרים בחנות זו תורמים לטובת קידום המיזם החברתי החשוב שישפיע על הבריאות של כולנו. 15% מסכום כל רכישה של הספר "על סדר אקראי מופתי" מועבר לתמיכה במיזם. המיזם מנוהל באמצעות חברה לתועלת הציבור הרשומה כמוסד ללא כוונת רווח בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)".

הנהלת המיזם מודה לבעלי המוצרים אשר בחרו לתמוך במיזם. עם זאת עלינו להדגיש כי האחריות המלאה על התכנים המתפרסמים בדף זה וכן על המוצרים עצמם היא בידי בעלי המוצרים.

רועי וטל לוטן, חברי הנהלת "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

על הספר:

הספר‮ ‬"על‮ ‬סדר אקראי מופתי"‮ ‬מציע מסע מרתק‮, ‬הפורץ את גבולות התודעה האישית והקולקטיבית הנקשרת לכדור הארץ‮. ‬ספר זה מהווה מארג מופלא המורכב מהפן הפילוסופי‮, ‬הרוחני‮, ‬המדעי והמטפיזי של הקיום וחושף ברמה מולקולרית את האינטראקציה המתקיימת בין מרכיבים אלה‮. ‬ ספר זה הוא פרי מחקר קוסמולוגי בו שותפים קבוצת פילוסופים ומדענים‮ ‬ גלקטיים ואילנה רוגל בתודעתה הארצית והקוסמית גם יחד‮.‬ אילנה חוברת אל הספריה האקאשית‮ (‬הקוסמית‮), ‬מבקשת לבדוק את הצעותיה ומקבלת תשובות למבנה קוסמולוגי ומבנה החומר‮, ‬לאור התקדמות המדע המודרני‮. ‬הספר עוסק במערכות הפיזיולוגיות‮, ‬מבנה ה–ד.נ.א‮. ‬האנושי‮, ‬מערכת החיסון ומעל לכול דן בזיקה שבין הבריאה להתפתחות החיים על פני כדור הארץ‮, ‬בין האנרגיה האלוהית לנשמה וכפועל יוצא בין ה'אקראי‮' ‬ל'קבוע‮'.‬ הספר מהווה נסיון נועז להרחיב את גבולות הידע האנושי על בסיס מידעים קדומים אותם אנו נושאים בקרבנו מבלי שתהא לרובנו גישה אליהם בגין‮ ‬תפישות‮, ‬עכבות ואילוצים קיומיים‮. ‬זוהי הזדמנות להרחיב את מיפתח הזיכרון‮, ‬הן האישי והן הקולקטיבי‮. ‬בני אדם שיסכימו להטמיע בתוכם את‮ ‬ התכנים יפתחו בעבור עצמם את שערי הספריה הקוסמית‮. ‬ הספר חושף את ה'אינטליגנציה הרגשית‮' ‬של חלקיקי החומר וההיבטים הפסיכולוגיים והפילוסופיים הנקשרים לתיפקודם בקיום‮. ‬הוא מפליג למחוזות‮ ‬הרחוקים ביותר שהגיעה אליהם המטאפיזיקה בת זמננו ובוחן את מקורם ותיפקודם של החומר האפל‮, ‬האנרגיה האפלה‮, ‬האתר‮, ‬האנטי חומר והריק‮ (‬איין‮). ‬הוא מנגיש קטגוריות אלו וכיצד הן באות לידי ביטוי במערכות הפיזיולוגיות‮, ‬ברמה קולחת ומובנת ונועד לכל אדם סקרן המחפש להבין את הקיום האנושי והרוח האלוהית מבראשית‮.‬ בספר‮ ‬על סדר אקראי מופתי‮ ‬מחזקת אילנה את הגשר אותו החלה כמטפלת בספרה הראשון‮ ‬על רוח וחומר‮ ‬שהפך להיות המדריך האולטימטיבי להבנת הקשר בין ההוויה הקוסמית לקיום בגוף פיזי בכדור הארץ‮. ‬גשר שעל בנייתו היא שוקדת כמבשרת העידן החדש‮, ‬גשר בין חומר‮ ‬ לרוח‮, ‬בין חופש לדטרמיניזם‮, ‬בין העצמי לאהבה בת השמיים‮.‬

איור ועיצוב האנציקלופדיה: פפי מרזל

אודות אילנה רוגל:

אילנה רוגל, נטורופטית, מומחית בתזונה ומחברת כרכי האנציקלופדיות:
- על רוח וחומר
- על סדר אקראי מופתי
- על אותות ואותיות
- על המוח ביקום ובקיום ( 5 כרכים)
משנת 2016 נמצאת בעבודת מחקר וכתיבה על הכרך החמישי,

אנציקלופדיה – על הצופן הנשמתי בדנ"א הפיזיקלי והאנרגטי.


אילנה רוגל, מייסדת מרכז מגדלור - המרכז נפתח בנוב' 2011.

אילנה, מנחה קבוצות בקורס – מטפיזיקה רגשית - מבנה הרוח בגוף האנושי.

כמו כן, מייסדת ומפתחת דרך אימון רב רובדי. אימון רב רובדי מבוסס על סוגי מחשבה המקודדים בצלילים, באנרגיות בראשיתיות, בכוכבי לכת, ספרות ואותיות, ההשפעה של כל אלו על הגוף הפיזי ורגשי. מסע מרתק המשלב בין זיכרונות נשמתיים לזיכרונות עכשוויים

אילנה רוגל מצגת חלק א'

אילנה רוגל מצגת חלק ב'

 מפגשי בוקר שישי

בהנחיית: אילנה רוגל

כל מי שרוכש ספר של אילנה רוגל דרך המיזם "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה", מוזמן ללא תשלום למפגשי בוקר שישי

 אחת ל -6 שבועות נערך מפגש בוקר שישי עם אילנה רוגל.

בוקר מיוחד מסוגו. עם הרצאת מבוא של אילנה רוגל. לאחר מכן מוזמן הקהל להעלות שאלות על כל מחלה, תופעה פיזית, תזונה, תוספי מזון, שינוי שם, חוזה נשמה ועוד..
​קהל המשתתפים מוזמן להעלות שאלות בכל נושא הנוגע להנ"ל.

 

התכנסות ב - 9:30, התחלה ב - 10:00 וסיום ב - 12:30​

מועד המפגש הבא: 2/8/19

- להרשמה מראש, צלצלו אל לימור 054-7640649​
​​- עלות השתתפות 100 ₪ לתלמידי המרכז 50 ש"ח

סרטון מתוך מפגשי בוקר שישי

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.