.

רווית דגמי-לאו  

יו״ר האגודה הישראלית להידרוקולון

נתונים כלליים:

שיטות טיפול: קולון הידרותרפיה.

הכשרות:  C.C.T, מטפלת ומורה מוסמכת לקולון הידרותרפיה מזה 18 שנה מייסדת ״אקווהמדיק״ - קליניקה ללימוד וטיפול השיטה . מוסמכת על ידי אגודת המטפלים העולמית GPACT ו-I-ACT.

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: עודף משקל, עצירות/ מעי רגיז, כולסטרול, לחץ דם, נפיחות וגזים, קנדידה, עייפות, סכרת ומיגרנות.

בנוסף, קולון הידרותרפיה מהווה טיפול משלים ל: תהליך הרזיה, אימוני כושר, צום מיצים, תחזוק הגוף, הכנה לקולונוסקופיה, הכנת הגוף להריון ואיזון גוף ונפש.

כתובת הקליניקה:  נועה 6ב, אשקלון

פרטים ליצירת קשר: 054-7200023, Aquamedic123@gmail.com.

טיפול זה משווק במסגרת החנות האינטרנטית של המיזם החברתי "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה".

המטפלים בחנות זו תורמים שני מפגשי טיפול בכל חודש לטובת קידום המיזם החברתי החשוב שישפיע על הבריאות של כולנו. אתם יכולים לרכוש את הטיפולים הללו בהנחות גדולות. המיזם מנוהל באמצעות חברה לתועלת הציבור הרשומה כמוסד ללא כוונת רווח בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)".

הנהלת המיזם מודה למטפלים אשר בחרו לתמוך במיזם ולתרום טיפולים. עם זאת עלינו להדגיש כי האחריות המלאה על התכנים המתפרסמים בדף זה וכן על הטיפולים עצמם היא בידי המטפלים.

רועי וטל לוטן, חברי הנהלת "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

רווית דגמי לאו

C.C.T, מטפלת ומורה מוסמכת לקולון הידרותרפיה מזה 18 שנה מייסדת ״אקווהמדיק״ - קליניקה ללימוד וטיפול השיטה. מוסמכת על ידי אגודת המטפלים העולמית GPACT וI-ACT. יו״ר האגודה הישראלית להידרוקולון. טיפול המסייע בניקוי והתחדשות הגוף וניתן לשילוב עם רוב הטיפולים הרפואים ומשלימים.

 

.

מה זה קולון הידרותרפיה?

אורך החיים המהיר של היום הכולל מזון מעובד, זיהום אויר, תרופות וחוסר פעילות גופנית, מוביל להצטברות רעלים בגופנו.

קולון הידרותרפיה (קולוניקס) הינו טיפול יעיל ובטוח לניקוי הגוף ע"י שטיפה עדינה של המעי הגס.

הניקוי מתבצע ע"י מכונה חדישה ומשוכללת, המזרימה מים בצורה מבוקרת אל תוך המעי הגס וממנו לסירוגין. המים המוזרמים פנימה מסוננים ומטוהרים ע"י מערכת פילטרים, בלחץ זרימה נמוך ועדין ומחוממים לטמפ' הגוף.

הטיפול מתבצע תוך כדי שכיבה רגילה על הגב בנינוחות ורגיעה מוחלטת כאשר במהלך הטיפול מתבצע מסאג' בטני.

אורך הטיפול הוא בין 40-45 דקות.

הטיפול מוכר בעולם לניקוי והתחדשות הגוף ובשנים בריאות ויופי מתחילים מבפנים!!!

.

" התלבטתי רבות איך בכלל להתחיל לתאר מה שרוית עשתה עבורי. במילים פשוטות, היא הצילה את החיים שלי.

הגעתי ל"אקווהמדיק" לפני ארבע שנים. הייתי שבר כלי של ממש. סבלתי מכאבים חזקים בקיבה, לחצים בחזה, דום שינה, לחץ דם משתולל, סוכר ברמות מטורפות והשמנת יתר. בנוסף לכל זה, שבועות לפני זה, לא נכנסתי לשירותים. פשוט לא היה לי בשביל מה.

כמה שבועות אחרי שהתחלתי את הטיפולים, הורדתי 12 ק"ג ממשקלי בעזרת אכילה נכונה וטיפולים. פתאום יכולתי לישון כמו שצריך, הייתי מלאת אנרגיה ובהחלט היה לי בשביל מה להכנס לשירותים..."

.

.

.

מחיר רגיל למפגש: 300 ש'

מחיר מיוחד (לשני רוכשים בלבד בחודש): 200 ש'

להזמנת טיפול לחצ/י על כפתור התשלום. לאחר התשלום הודעה תתקבל הודעה לדוא"ל עם הנחיות למימוש הטיפול.

לתשלום

*במידה ויש הודעת גמר מלאי, כיוון ששני הטיפולים שנתרמו ע"י המטפל החודש כבר נרכשו תמיד ניתן ליצור קשר ישיר עם המטפל או להירשם בטופס בתחתית הדף לקבלת עדכון עם חידוש המלאי בחודש הבא. 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.