.

יאירה יסמין

נתונים כלליים:

שיטות טיפול: שטיפה אנרגטית, טכניקת אלכסנדר, רפואה קבלית, רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי תאילנדי.

הכשרות: בית הספר לטכניקת אלכסנדר של אורי עשת, דניאל גלבוע, רידמן.

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: כאבי גב, בעיות שלד ומפרקים, כאבי ראש, יציבה, בעיות עור, בעיות ברכיים, לחץ דם, סינוסיטיס, לחצים, חרדות, טראומות, פוביות, בעיות עיכול, תקיעות בחיים ועוד. 

כתובת הקליניקה: דובנוב 20 א תל אביב.

פרטים ליצירת קשר: 052-4428866, yairayasmin@gmail.com

 

טיפול זה משווק במסגרת החנות האינטרנטית של המיזם החברתי "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה".

המטפלים בחנות זו תורמים שתי פגישות טיפוליות בכל חודש לטובת קידום המיזם החברתי החשוב שישפיע על הבריאות של כולנו, במחיר מוזל. המיזם מנוהל באמצעות חברה לתועלת הציבור הרשומה כמוסד ללא כוונת רווח בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)".

הנהלת המיזם מודה למטפלים אשר בחרו לתמוך במיזם ולתרום טיפולים. עם זאת עלינו להדגיש כי האחריות המלאה על התכנים המתפרסמים בדף זה וכן על הטיפולים עצמם היא בידי המטפלים.

רועי וטל לוטן, חברי הנהלת "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

טיפול בשטיפה אנרגטית ועוד...

הבריאות שלך בידיים טובות

אני מטפלת בשיטה ייחודית שפיתחתי, המשלבת שטיפה אנרגטית לפי נאדר בוטו, ומגוון טיפולים אלטרנטיביים, כגון זן שיאצו, עיסוי תאילנדי, טכניקת אלכסנדר, טווינה, רפואה קבלית, דמיון מודרך ועוד. השיטה מתאימה לטיפול לסובלים מכאבי ראש, צוואר, גב, בעיות ברכיים, בעיות פוריות, כאבים שונים בגוף, לחץ, חרדות, תקיעות בחיים ואי יכולת לשחרר ועוד. הטיפול יכול לקחת בין חצי שעה לשעתיים. לאחר שיחה מקדימה שבה אני מתוודעת אל המטופל וממה הוא סובל אני מחליטה על מהלך הטיפול. אם הוחלט על שטיפה אנרגטית, מדובר בטיפול אחד או שניים לכל היותר ואם מחליטים על טיפול אחר, לפעמים אפשר להסתפק בפעם או פעמיים ולעתים יש צורך בסדרה של טיפולים. הכול בהתאם למצב.

 

היי יאירה יקרה,

החלטתי להעלות על הכתב כמה מילים בשבחך, מאז הפעם הראשונה שבאתי אלייך לטיפול חיי השתנו... הטיפול היה מועיל ומבורך, את אישה מדהימה, נעימה, תומכת גם שאני לא נמצאת אצלך, את קשובה מאוד, את מעודדת, וכמובן כול זאת במקצועיות ובאהבה רבה. אני משתמשת בחיי היומיומיים בכלים שנתת לי, והם אלו שעוזרים לי להמשיך ולהתמודד עם כל מיני שיעורים שמופיעים לנו בחיים. יישר כוח ואמן שתוכלי לעזור ולהיות אור לעוד ועוד אנשים. 

 

בהערכה רבה, רחל גל 052-8351734

יאירה היקרה,

 תודה על הטיפול שנתת לי ועל כל הטיפים הרבים. באתי בלי ציפיות ודי סקרנית הופתעתי כמה זה עובד. פקחתי את עיניי לימים רגועים ושלווים. בלילה ישנתי כמו תינוקת ולמחרת הייתי מלאת אנרגיה מחודשת ותובנות חדשות. החוויה שלי היתה מדהימה. את מטפלת מכילה, קשובה ובעלת נתינה עצומה. זכיתי. 

 

בברכה, שון הראל

יאירה היקרה,

במשך שנים סבלתי מכאבים בלתי מוסברים במקומות שונים בגוף, בעיקר בגב ובגפיים. אחרי חמישה טיפולים הפסקתי לסבול מהכאבים, עד עכשיו אני לא מאמינה בנס שקרה לי, הצלחת לשים את ידייך (תרתי משמע) על המקומות הכאובים ולפתור את הבעיה. אני מלאת התפעלות מהיכולת שלך לאבחן ולטפל. אחרי כל טיפול אני יוצאת מלאת אנרגיות כאילו ישנתי היטב או שהיתי בחופשה. חוויה מעצימה. ושוב תודה. 

 

בברכה י.

(השם המלא ומספר הטלפון יינתנו לכל דורש באופן פרטי).

מחיר רגיל לטיפול: 300 ש'

מחיר מיוחד (לשני רוכשים בלבד בחודש): 180 ש'

להזמנת טיפול לחצ/י על כפתור התשלום. לאחר התשלום תתקבל הודעה לדוא"ל עם הנחיות למימוש הטיפול.

לתשלום

*במידה ויש הודעת גמר מלאי, כיוון ששני הטיפולים שנתרמו ע"י המטפל החודש כבר נרכשו תמיד ניתן ליצור קשר ישיר עם המטפל או להירשם בטופס בתחתית הדף לקבלת עדכון עם חידוש המלאי בחודש הבא. 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.