.

זיו אשר 

חברת צוות העמותה הישראלית לשיטת העבודה של ביירון קייטי

נתונים כלליים:

שיטות טיפול: שיטת "העבודה" של ביירון קייטי, מיינדפולנס ותקשורת מקרבת.

הכשרות: מאפשרת מורשית מטעם העמותה הישראלית לשיטת "העבודה" של ביירון קייטי.

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת:

  • הפחתת סטרס - הפחתה או הקלה במצבי לחץ, מתח וחרדה.
  • שיפור מערכות יחסים - העמקה של חיבור ואינטימיות במערכות היחסים המשמעותיות לנו עם בני הזוג, הורינו, ילדינו ועם עצמנו.
  • הפחתת כעס - הבנת מקור הכעס, ושינוי תדירות ועוצמת התגובה.
  • בהירות מחשבתית - המסייעת בתפקוד משופר, התנהלות יעילה וקבלת החלטות.
  • יותר אנרגיה ושלווה- חוויה של חיות, יצירתיות, ומשמעות.

כתובת הקליניקה: פרדס חנה

פרטים ליצירת קשר: 052-7737334, usherzeev@gmail.com.

טיפול זה משווק במסגרת החנות האינטרנטית של המיזם החברתי "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה".

המטפלים בחנות זו תורמים שני מפגשי טיפול בכל חודש לטובת קידום המיזם החברתי החשוב שישפיע על הבריאות של כולנו. אתם יכולים לרכוש את הטיפולים הללו בהנחות גדולות. המיזם מנוהל באמצעות חברה לתועלת הציבור הרשומה כמוסד ללא כוונת רווח בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)".

הנהלת המיזם מודה למטפלים אשר בחרו לתמוך במיזם ולתרום טיפולים. עם זאת עלינו להדגיש כי האחריות המלאה על התכנים המתפרסמים בדף זה וכן על הטיפולים עצמם היא בידי המטפלים.

רועי וטל לוטן, חברי הנהלת "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

כשה"עבודה" נכנסה לחיי...

העבודה נכנסה לחיי לראשונה בשנת 2008. זמן מה תרגלתי על אש קטנה עד שהחיים הפגישו אותי עם התנסות שביקשה עבודה יותר רצינית - מחלתו ופטירתו של בן זוגי מסרטן. זה היה מסע עצמתי מלא התמודדויות, אתגרים ואהבה. מתוך הרצון להתמודד עם הפרידה באופן התומך ביותר הצטרפתי לקורסים המלמדים את העבודה בצורה מעמיקה ומשנת חיים. למדתי בקורס מאפשרים של "פתח למחשבה", בתכנית השנתית של ד"ר שחר לב ארי, נסעתי לשני- School for The Work, פעם כמשתתפת ופעם כצוות, השתתפתי ב-3 ריטריטים בשוויץ - "being with byron katie" פעמיים כמתורגמנית לעברית. כיום אני מאפשרת ומנחה מורשית מטעם "העמותה הישראלית לשיטת העבודה". ממשיכה לחיות, לנשום, להתמסר לתרגול משנה החיים הזה.

עקרונות העבודה של ביירון קייטי

"העבודה" מסייעת לנו לראות שהמקור לסבל שלנו איננו טמון במציאות עצמה, בהתרחשויות, באירועים ובדברים כפי שהם, אלא בהצמדות שלנו למחשבות והאמונות שלנו על המציאות, על עצמנו, ההתרחשויות והאירועים.

מסיבה זו, "העבודה" עוזרת לזהות, להתבונן ולטפל במחשבות והאמונות המכאיבות שמעצבות לנו את חווית החיים.

מחשבות מכאיבות הן מחשבות המתווכחות עם מה שיש, או מפרשות באופן מוטה/שגוי את המציאות.

מחשבות שמספרות לנו שדברים אמורים להיות אחרת, שמה שיש אינו מספיק, או לא לטובתנו, שאנו רוצים או צריכים שדברים ישתנו על מנת שנוכל להיות בטוב.

ליבת העבודה במילותיה של קייטי ביירון (מתורגם)

.

זיו מאפשרת מדהימה שחיה ישירות את ה"תדר" של שיטת העבודה, כפי שקייטי מלמדת. כשעובדים איתה ניתן לחוש שה"עבודה" פועמת בצורה חיה ואמיתית בחייה והיא באמת מוכנה בכל רגע נתון להטיל ספק בכל סיפור שצץ, ולכן ניתן להתבונן עליו ולזהות מי אנחנו מבעדו. זיו מדייקת מאד את מי שעומד מולה. יחד עם זה יש בה את הרכות והחמלה לכל סיטואציה אנושית ויכולת הכלה - ואלה הן בדיוק האכויות הדרושות לליווי תהליכים. היא האדם הנכון אם אתם מבקשים להתעורר מהסבל לתוך ראיית האמת וקבלה עצמית. מדהימה ומומלצת מאד!

עינת

.

למדתי מזיו אשר את השיטה של ביירון קייטי באופן פרטני. זיו היא מטפלת ומדריכה מדהימה בצורה יוצאת דופן. אין לי מילים לתאר כמה שהיא גדולה, ותמיד נותנת את כל כולה במפגשים.
בעזרתה של זיו למדתי לעשות את החקירות לבדי וזה חוסך לי הרבה מאוד סבל. אני ממליץ בחום כי מגיע לכולנו להתעורר!

ויקטור אסולין

.

זיו מהממת, מקסימה, מיוחדת, מכילה.
כשהיא מאפשרת היא גם מבינה בדיוק בדיוק את הסיטואציה( גם אם לא סיפרתי הכל) וגם פותחת את הראש לעוד אופציות, לעוד הסתכלות והכל בנועם והכלה, ללא שיפוטיות.
אני שמחה ומודה שהכרתי ולמדתי את שיטת העבודה מזיו. הרגשתי שאני מקבלת את המידע באופן הכי אותנטי וזהה למקור- לביירון קייטי.
ממליצה בחום מכל הלב 💜

אביבית שפירא

להזמנת טיפול בעלות מופחתת של 200 ש' לחצ/י על כפתור התשלום. לאחר התשלום הודעה תקבל הודעה לדוא"ל עם הנחיות למימוש הטיפול.

לתשלום

*במידה ויש הודעת גמר מלאי, כיוון ששני הטיפולים שנתרמו ע"י המטפל החודש כבר נרכשו תמיד ניתן ליצור קשר ישיר עם המטפל או להירשם בטופס בתחתית הדף לקבלת עדכון עם חידוש המלאי בחודש הבא. 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.