.

רונית ליברמן 

נתונים כלליים:

שיטת טיפול: פסיכותרפיה בגישה רוחנית.

הכשרות: פסיכותרפיה רוחנית (המכללה ללימודים רוחניים בהנהלת דר' ירון זפרן), IFS - Internal Family System הכשרת (IFS ישראל), ACT ככלי טיפולי, (תיאוריה, תרגול ויישומיים קליניים – מרכז גוף-נפש), טיפול בטראומה מתוך חמלה (CFT – מרכז גוף-נפש) ,עבודה עם כאב (פיזי או נפשי) בעזרת נשימות (ביה"ס ללימודים איזוטריים), הנחיית קבוצות – "תפנית" (האוניברסיטה הפתוחה) , MA בתרבות (האוניברסיטה הפתוחה).

באילו מצבים אני מטפלת:

*דאגות או חרדות

* מצבי לחץ נפשי

* קשיים ביחסים

* חוסר ביטחון עצמי

* מצבי משבר

* חוסר משמעות בחיים

כתובת הקליניקה: רחוב רמב"ם, גבעתיים.

פרטים ליצירת קשר: 052-3995561, liberonit@gmail.com

 

 

טיפול זה משווק במסגרת גיוס ההמונים של המיזם החברתי "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה".

המטפלים בגיוס ההמונים תורמים פגישות טיפוליות לטובת קידום המיזם החברתי החשוב שישפיע על הבריאות של כולנו, ואנו מעניקים לכם אותן בעלות מופחתת עם 40% הנחה.  המיזם מנוהל באמצעות חברה לתועלת הציבור הרשומה כמוסד ללא כוונת רווח בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)".

הנהלת המיזם מודה למטפלים אשר בחרו לתמוך במיזם ולתרום טיפולים. עם זאת עלינו להדגיש כי האחריות המלאה על התכנים המתפרסמים בדף זה וכן על הטיפולים עצמם היא בידי המטפלים.

רועי וטל לוטן, מנכ"לים משותפים רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה

נעים להכיר, פסיכותרפיסטית הוליסטית בגישה רוחנית

נעים להכיר, שמי רונית ליברמן,
פסיכותרפיסטית בגישה רוחנית,
ומלווה בוגרים בתהליכים נפשיים ורגשיים. במה אני יכולה לעזור?

דאגות או חרדות

בחיי כולנו יש תקופות בהן אנו מודאגים יותר מהרגיל ועולות בנו חרדות ומחשבות שליליות שחוזרות בלופ. בין אם אלו חרדות ופחדים ממשהו ספציפי, בין אם אלו חרדות נטישה או מחשבות שווא. היית רוצה להתמודד עם הדאגות והחרדות האלו? ליווי פסיכותרפי בגישה רוחנית יכול לעזור לך בשחרור המחשבות האלו ובמתן כלים להתמודדות שלך עימן באופן עצמאי.

מצבי לחץ נפשי

ייתכן שעולה בך השאלה איך להתמודד עם מצבי לחץ? או איך לא להילחץ מכל דבר? או איך להתמודד עם לחץ בעבודה?

מצבי לחץ מופיעים בחיינו בתקופות שונות והם הופכים דומיננטיים בחיי היומיום, מקשים על התפקוד הרגיל ו'צובעים' את המציאות שלנו בצבעים קודרים. המצבים הללו אינם גזירת גורל אלא אתגרים שעימם אנו יכולים להתמודד ולהצליח. ליווי פסיכותרפי בגישה רוחנית יכול להפחית את הלחץ וללמד כלים להפחתת הלחץ הנפשי.

קשיים ביחסים

לפעמים עולה בנו תסכול או כעס על בן/בת הזוג, על הבוסית, על חברה, ואנו עשויים לשאול את עצמנו איך אפשר לשפר את מערכת היחסים הזו, או אם נכון לנו להישאר בתוכה. קשיים בזוגיות, קשיים בעבודת צוות, ובכלל קשיים ביחסים בין אישיים קשורים לאישיות שלנו ולחוויות שעברנו. זו הזדמנות לעבוד עם הקשיים שלנו באופן חדש, בעזרת הרגשות שלנו ופרשנות שלנו את המציאות, כך שלא יחזרו שוב בחיינו.

ליווי פסיכותרפי בגישה רוחנית יכול לעזור לך לראות את המצב באופן בהיר יותר, ולהבין מאיזה קושי פנימי הוא נובע. בעקבות זאת תגדל ההבנה שלך את עצמך, את התגובות ואת הרגשות שלך, ויהיה לך ברור יותר איך מדויק לך לנהוג.

חוסר ביטחון עצמי

אנחנו יכולים להיות מלאי ביטחון עצמי בתחום מסוים, אבל לגמרי חסרי ביטחון בתחום אחר. לרוב זה קשור למצבים בעבר שיצרו בנו חוסר ביטחון מלכתחילה ולדרך בה אנו רואים את האירועים בחיינו. אם יש לך ביטחון עצמי בתחום מסוים הרי שיש לך ידע איך ביטחון עצמי מרגיש ואפשר להפעיל אותו גם בתחומים אחרים בחייך. ליווי פסיכותרפי תהליכי יכול למפות איתך את המצבים בהם נוצר חוסר ביטחון עצמי ולעזור לך לבנות תשתית יציבה של עצמי מגובש שיתרום לביטחון העצמי שלך.

מצבי משבר

החיים מזמנים לכולנו מצבי משבר – פיטורין, אבל, גירושין, תאונה, בריאות שהידרדרה.... אלו תקופות שבהן ליווי פסיכותרפי תהליכי יכול לתמוך בך, לבנות איתך בחזרה את השיגרה, ללמד כלים שעוזרים לקבל את הרגשות שעולים ומציפים, להתאמן על הסכמה לפגוש את כל מה שהמציאות מביאה, ולהשיג עמידות במצבי משבר.

חוסר משמעות בחיים

לפעמים עולה בנו תחושת חוסר משמעות בחיים, או ריקנות פנימית. אולי זה 'משבר גיל ה-40', אבל זה יכול לקרות בכל גיל. אולי צומחת בתוכנו תחושת אי שביעות רצון מעצמנו, או חוסר הגשמה עצמית? אולי אנו מתחילים להרגיש שהגענו לחיים האלו כדי לעשות יותר? אולי אנו רוצים להגיע למימוש הפוטנציאל העצמי ואנו שואלים איך מגיעים למימוש עצמי בדרך חדשה? אולי זה מרגיש שאנו לא מחוברים לקול הפנימי שלנו? ואולי זה מרגיש ש'ציפור הנפש' מדברת בתוכנו וקוראת לנו להתפתח לעצמי הגבוה שלנו שממתין שנגיע אליו. ליווי פסיכותרפי בגישה רוחנית יכול לעזור לך במסע ההתפתחות הזה.

חשוב! כשנעזרים בליווי רגשי פסיכותרפי בגישה רוחנית לא חייבים לספר את כל העבר שלך - אלא להביא את מה שמטריד אותך עכשיו.

 

מה מיוחד בשיטת הטיפול פסיכותרפיה בגישה רוחנית?

זו שיטה שמחברת ידע פסיכולוגי על הנפש עם טכניקות רוחניות לטיפול בנשמה. זו גישה מאוד מכילה, קשובה ומלאת חמלה, אופטימית וחיובית שמאמינה בכוחות הריפוי העצמאיים של הנפש, והיא מתבססת לכן על הכוחות ועל החוזקות של המטופל ומדגישה את מימוש הפוטנציאל של המטופל.

מהו הטיפול?

זהו טיפול תהליכי שמשלב שיחה וכלי ריפוי שונים, כולל רוחניים, וממזג גישות ממזרח וממערב. במהלך הטיפול ניעזר בנוסף לשיחה בכלים חווייתיים כמו: שיטת החלקים לפי IFS, מיינדפולנס, דיאלוג עם ילד פנימי, דמיון מודרך, עיבוד חלומות, עבודה עם כאב נפשי/גופני, פיתוח גמישות פסיכולוגית לפי שיטת ACT, טיפול בטראומה מתוך חמלה (CFT), וכלים נוספים שאני מתאימה לפי מה שעולה במפגש.

הטיפול נעשה במפגשים אחד על אחד עם אנשים בגילאי 30+, בקליניקה פרטית בגבעתיים או online.

 

עוד עלי

מאז ומעולם אני מחוברת לשני העולמות, לעולם המעשי ולעולם הרוח: לימודי תואר ראשון ושני באוניברסיטה, לימודי קבלה בגיל 20, לימודי ריפוי אנרגטי בגיל 30, ובחקר התודעה משך כל חיי, כך שאני תמיד פוסעת בשני התחומים יחד – אקדמי ורוחני.

האני מאמין שלי – אני מאמינה באחדות של גוף, נפש ונשמה ורואה את האדם כשלם ומושלם בכל רגע.

אנו נתקלים במצבים בחיים כדי להשתנות במטרה להתפתח במסע החיים שלנו – כל אחד במסע שלו.

לפעמים צריך ליווי בדרך הזו. זה כמו ללכת ביער סבוך ולרצות שמישהו יהיה לצידך בחלק מהדרך. כשעושים את הדרך יחד המסע קל יותר והליווי יכול לעזור כשנתקלים בקוצים חדים בדרך.

​אני מאמינה שכולנו נמצאים בדיוק במקום בו אנו אמורים להיות, לא אנשים שצריך לתקן, אלא אנשים מושלמים שמתפתחים בקצב הנכון ועושים את המיטב בהתבסס על חוויות החיים שלהם. כולנו חווים את זה וזה מסע אופטימי ומלא תקוה וכדאי שהדרך תהיה בעלת משמעות. אני מציעה לך ליווי תהליכי שיעזור לך להשיג את זה.

בתהליך עמי אני מאפשרת ויוצרת איתך מרחב שבו אפשר להתפתח, ולהתחבר לאני הפנימי ולצדדים השונים שבתוכך. ניתן לקחת מהתהליך הזה כלים לריפוי עצמי שיעזרו לך בחיי היומיום.

חשוב לי לחזק אותך ומטרתי היא לגלות יחד איתך את כוחות הנפש שלך שיתמכו בך מבפנים גם לאחר שהסתיים הליווי שלי.

המלצות
א.ל.

רונית מטפלת מסורה, חמה ואמפטית. מעניקה מכל הלב ומהידע הנרחב שלה. ממליצה בחום.

20.5.21
א.א.

ממליץ בלב שלם על רונית כמטפלת מסורה, מקצועית ביותר, מעדכנת את הידע שלה כל הזמן, בוחרת את שיטת הטיפול לא לפי מה שנוח לה אלא לפי מה שמתאים למטופל. והכי חשוב: באמת רוצה לעזור.

אוגוסט 2020
מ.י.

אני מודה לרונית על טיפול מסור ונאמן ומאד מקצועי. אציין כי בחיים לא הלכתי או התמסרתי לטיפולים, אלא רק טיפלתי באחרים כמטפלת הוליסטית. שיטת הפסיכותרפיה הרוחנית כוללת עימה מגוון רחב של כלים וכל אחד יכול להתחבר למה שמתאים לו. רונית – בסבלנות, בהכלה ובהקשבה, ידעה להתאים לי את הכלים המתאימים שהצליחו לתת לי הרגשת אמון, פתיחות וביטחון בטיפול. כיום, לאחר כמה וכמה מפגשים, אני מרגישה שהשינוי הוטמע בתוכי ובהחלט עוזר לי במהלכים בחיים. ממליצה בחום ובאהבה.

18.7.19
מה קורה כשיוצרים איתי קשר?

מספר הטלפון שלי נגיש ואפשר לפנות אלי בטלפון, במסרון או בווצאפ. המייל והטלפון שלי מוצגים כאן בראש הדף.

כשמתקשרים אלי בפעם הראשונה – זו שיחת היכרות בסיסית בה אמסור פרטים טכניים על האופן בו תתבצע הפגישה הראשונה, בין אם היא פנים-אל-פנים בקליניקה שלי בגבעתיים, או אונליין בזום.

המפגש הראשון הוא מאוד חשוב בו נברר אם יש כימיה בינינו והאם אני יכולה לעזור לך, ואם נרגיש שאפשר להמשיך מכאן, נקבע את מבנה תהליך הליווי, בדרך כלל מפגש שבועי של שעה, ביום ובשעה קבועים.

עלויות

מחיר רגיל למפגש: 330 ש'

מחיר מיוחד למפגש ראשון (לשני רוכשים בלבד בחודש): 198 ש'

לקבלת הזכאות להנחה אנא השאירו פרטים בטופס למטה

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.