.

כאן תוכלו לתמוך במיזם חברתי חשוב ולהרוויח!

החנות המקוונת של מיזם "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

גיוס המונים למען הבריאות של כולנו

 

הרשמ/י לקבלת הודעה על מוצרים חדשים בחנות:

.

מה מטרת גיוס ההמונים?

גיוס ההמונים נועד לתמוך במיזם "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה" שמטרתו הקמת מערכת בריאות משולבת, המאפשרת ועוזרת להשיג הלכה למעשה מצב של רווחה גופנית, נפשית, חברתית ורוחנית אופטימלית. לצורך כך אנו מקימים רשת של מאגרי מידע רפואי שישולבו עם שירותים רפואיים ומחקר.

המיזם מופעל באמצעות חברה לתועלת הציבור, מוסד ללא כוונת רווח, בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)". בחנות אנו מוכרים מוצרים שונים בתחומי הבריאות. המוצרים נתרמים על ידי שותפים במיזם. כל ההכנסות מחנות זו מיועדות אך ורק לקידום המיזם.

ניתן לרכוש כאן מקומות בקורסים ובסדנאות ב-40% הנחה, טיפולים ב-40% הנחה עד מינימום של 200 ש' אצל מטפלים בכירים ועד מינימום של 180 ש' אצל מטפלים רגילים וכן ניתן לרכוש ספרים.

ניתן לתרום באופן חופשי למיזם בכל סכום שתבחרו או לתמוך בו באמצעות רכישת מוצר מבין המוצרים שלהלן.

קורסים

קורס ביואורגונומי אינטרנטי (מוקלט) שלב א'

נוגה גזית, מייסדת ומנהלת המכללה לביואורגונומי ללימודי ביואורגונומי והכשרת מטפלים. תלמידתו הישירה של רפי רוזן, מייסד השיטה.

בקורס תלמדו את יסודות הביואורגונומי: כיצד לאבחן את עצמכם ואחרים ולהבין מאיפה נובע הקושי; כיצד לטפל בקשיים, בין אם רגשיים או פיזיים, באמצעות הזרמת אנרגיה לגורם המביא את הקושי. כיצד לשחרר חסימות, המונעות זרימת אנרגיה ומרחיקות מאתנו – בריאות, הגשמה, שמחה ושפע.

קורס ביואורגונומי אונליין (בזום)   שלב א'

נוגה גזית, מייסדת ומנהלת המכללה לביואורגונומי ללימודי ביואורגונומי והכשרת מטפלים. תלמידתו הישירה של רפי רוזן, מייסד השיטה.

בקורס תלמדו את יסודות הביואורגונומי: כיצד לאבחן את עצמכם ואחרים ולהבין מאיפה נובע הקושי; כיצד לטפל בקשיים, בין אם רגשיים או פיזיים, באמצעות הזרמת אנרגיה לגורם המביא את הקושי. כיצד לשחרר חסימות, המונעות זרימת אנרגיה ומרחיקות מאתנו – בריאות, הגשמה, שמחה ושפע.

קורס מקוון

NLP Practitioner Plus

מרכז NLP-PLUS קיים מאז שנת 2005. הוא הוקם על ידי המייסדות מתוך הבנה משותפת שרמת לימודי ה-NLP בארץ יכולה וצריכה להיות מהגבוהות בעולם.

קורס מקוון NLP פרקטישנר פלוס יקנה לכם ידע, הבנה ואת סט הכלים המתקדמים ביותר להובלת שינוי משמעותי בחייכם ובחיי סביבתכם. במסגרת הקורס תלמדו: מגוון של מיומנויות וטכניקות מדויקות ויישומיות ליצירת השפעה ושינוי של תהליכי חשיבה, דפוסי תקשורת ועיצוב ההתנהגות.

 קורס מקוון

אורטופדיה רגשית - יסודות

שיטת האורטופדיה הרגשית פותחה ע"י גלעד שימרון, מטפל אורטופדי ומשקם מפציעות ספורט ואורטופדיה, בעל התמחות במגוון טכניקות עיסוי מעל 15 שנים.

שיטה טיפולית זו, מאגדת את הידע השיקומי הנצבר בפרקטיקה ארוכת שנים, לשורש הנפשי של הבעיה, באופן ייחודי ומעשי. דרך ההבנה שלכל שריר ומפרק יש משמעות בעולמנו הרגשי, אורטופדיה רגשית מתארת כיצד ניתן לגשת אל הקושי הפיזיולוגי (כאבי צוואר, גב, כאבי גב תחתון ועוד) דרך הבנת הקשר אל הנפש, היות וכל תא בגופנו "זוכר" את תפקידו הרגשי.

קורס מספר 1 ברפואה גרמנית חדשה (מקוון)

הרפואה הגרמנית החדשה (בשמה המלא – German New Medicine או בקיצור - GNM) היא גישה רפואית מהפכנית אשר התגלתה ופותחה ע"י רופא גרמני בשם ד"ר האמר. גישה זו מאפשרת להבין בצורה מפורטת, מעמיקה ומדוייקת את הגורמים למחלות הסרטן השונות ולמחלות אחרות, את ההיגיון לפיו מתפתחת המחלה ואת התהליכים הפיזיולוגיים הקורים תוך כדי המחלה. מודל זה גם מאפשר לאבחן בצורה מדוייקת מאיזה מחלות סובל הנבדק ובאיזה שלב הוא נמצא בכל אחת מהמחלות מהן הוא סובל.

לאהוב את קולי

קורסדנא אינטרנטית מבית אילת אובלס

אילת אובלס, בוגרת האקדמיה למוזיקה, זמרת יוצרת, מוסיקאית, מלחינה, מורה מנחת קבוצות, מטפלת ומפתחת את שיטת "דרך הקול".

במהלך 30 השנים האחרונות מפתחת את שיטת "דרך הקול" המשלבת את שלוש התורות העתיקות:
פיתוח קול ושירה, יוגה וצ'י קונג. השילוב ביניהן הופך את האדם לכלי
נגינה מכוון, מבריק ומלא בשמחה. אדם שר הוא אדם מאושר.
מאמינה שעל קול אחד להשמיע את קולו האחד, היחיד והמיוחד בעולם.

.

סדנאות

סדנה – תקשורת הרמונית בזוגיות ובכלל

איריס סובינסקי, מאמנת מעמקים, מטפלת זוגית, מנחת סדנאות התפתחות ואשת הייטק בעברה, פיתחה את השיטות “זוגיות הרמונית” ו”אימון מעמקים“, שמחברות בין האדם לחלקי התת-מודע שלו. העבודה עם החלקים הפנימיים בתת-מודע מאפשרת תקשורת עם המקומות שמשפיעים על החיים שלנו ובדרך כלל לא נגישים לנו.

"תקשורת הרמונית בזוגיות ובכלל" היא סדנה חווייתית בה נחשוף את הבסיס והמאפיינים של התקשורת הבין-אישית בחיינו. הסדנא מתאימה לכל מי שרוצה לשפר את התקשורת שלו עם כל הסובבים אותו, כולל ביחסי העבודה, עם בני הזוג ועם הילדים. כלים אלו מאפשרים יצירת דו-שיח גם במצבים שבהם התקשורת אינה עובדת מזה זמן רב.

שיח על חמלה והתפתחות

איריס סובינסקי, מאמנת מעמקים, מטפלת זוגית, מנחת סדנאות התפתחות ואשת הייטק בעברה, פיתחה את השיטות “זוגיות הרמונית” ו”אימון מעמקים“, שמחברות בין האדם לחלקי התת-מודע שלו. העבודה עם החלקים הפנימיים בתת-מודע מאפשרת תקשורת עם המקומות שמשפיעים על החיים שלנו ובדרך כלל לא נגישים לנו.

הסדנה מוקדשת להדגמה מעשית ותרגול של חמלה במצבים שונים בהם שימוש בחמלה משפר את היכולת שלנו להגיב לחיים ולהישאר בחוויות נוחות גם עם עצמנו. הסדנה מורכבת מתרגול משותף של החמלה כדי לפתח את היכולת המעשית של השימוש בחמלה. רצף המפגשים יאפשר למשתתפים להעמיק בנושא החמלה ולהגדיל אותה בחיים שלהם.

כלים אלו מאפשרים יצירת דו-שיח גם במצבים שבהם התקשורת אינה עובדת מזה זמן רב.

סדנה בסיסית שימושית לאבחון באמצעות כף היד

יובל בצרי, מעביר קורסים ומטפל ותיק בתחום הקריאה בכף היד (כירולוגיה). מפתח גישות חדשות בקריאה בכף היד בשילוב עם שיטות כמו הביורגונומי, ריפוי מהעבר ושמנים אתריים המאפשרות אבחון וטיפול עמוק ומהיר לליקויים בגוף ובנפש.

במהלך סדנה קצרה עיונית ומעשית נלמד לאבחן את אופי האדם שמולנו באמצעות קריאה בכף היד בנושאים הבאים: מצפון, מוסר, אגו, כושר הסתגלות בחיים (גם עסקית), נדע לאבחן את אופי הגישה של האדם לכסף, ידע/מידע, מסגרות בחייו, וכן את יכולות התקשורת שלו עם הסביבה. 

עוצמת הרכות

סדנת גופנפש ליצירת שינויים בחיים

השיטה פותחה ע"י ד"ר טובי בראונינג ומבוססת על טכניקה פיזית של נענוע עדין של הגוף הנקרא "הפעמה" (מלשון פעימת הלב). קצב ההפעמה מבוסס על קצב פעימות לבו של עובר. הגוף מזהה (זוכר) מיד את המקצבים המוכרים לו ומשיב לעצמו את יכולת הריפוי הטבעית.

בסדנה נלמד כיצד להשתמש בגופנפש ולא רק במחשבה ליצירת והטמעת שינויים נרחבים בחיים, דרכים ליצירת שינוי בזמן אמת ברמה פיזיולוגית, ביוכימית ועצבית, כלים לזיהוי דפוסים והרגלים, לימוד בסיסי של טכניקת הפעימה ההוליסטית (לאבחון ושינוי).

לשחרר את החרדה מחיינו

איריס סובינסקי, מאמנת מעמקים, מטפלת זוגית, מנחת סדנאות התפתחות ואשת הייטק בעברה, פיתחה את השיטות “זוגיות הרמונית” ו”אימון מעמקים“, שמחברות בין האדם לחלקי התת-מודע שלו. העבודה עם החלקים הפנימיים בתת-מודע מאפשרת תקשורת עם המקומות שמשפיעים על החיים שלנו ובדרך כלל לא נגישים לנו.

בסדנה “לשחרר את החרדה מחיינו” נכיר את החרדה מזווית ראייה ייחודית וחווייתית. נראה מתי ולמה החרדה מגיעה ואילו כלים וכוחות פנימיים יכולים לעזור לנו להרגיע ולשחרר את החרדה כשהיא כבר כאן. בעזרת שיתוף של חוויות מהחיים האמיתיים, יוכלו המשתתפים לפגוש את החרדה במרחב בטוח ולתרגל הלכה למעשה את הכלים שיסייעו להם להקטין את החרדה בחייהם גם כשיפגשו בה לבדם בזמן אמת.

על הלב ועל אהבה

כנס עם ד"ר נאדר בוטו

ד"ר נאדר בוטו, קרדיולוג, פיתח מודל לרפואה אינטגרטיבית מאחדת המבוססת על מודל הוליסטי מערכתי שמתייחס לגורמים ביולוגים, נפשיים, רוחניים וחברתיים כמחוברים ומושפעים הדדית.

בכנס, ד"ר נאדר בוטו מחדש על הקשר בין משברים רגשיים ומחלות לב, על תפקידו החשוב של הלב במערכת האנרגטית-גופנית שלנו ועל השפעתו על השדה ועל הקשר בין הלב למוח.
נדבר גם על אהבה ועל תפקידה החשוב בריפוי ונשיר עליה.

"חיבורים למרפא"

סדנה ייחודית למטפלים

שילוב של הילינג – ראיית הילות – תקשור לריפוי - והרפואה הגרמנית החדשה

זוהי סדנת היכרות שמטרתה היא לאפשר למטפלים להתרשם ואף להתנסות בדרך הטיפול המשולבת והייחודית שהתפתחה ועדיין מתפתחת בטיפולים המשותפים של עופר שדה וד"ר עידן סער כבר יותר מ-7 שנים.

*הסדנה מיועדת למטפלים אך היא פתוחה גם למתעניינים שאינם מטפלים. 

לנשום. לאהוב. להרגיש.

סדנה תהליכית בריברסינג להכנסת רוגע ושמחה

ריברסינג הוא תהליך בטוח של נשימה עדינה, שמשחרר חוויות ותפיסות שליליות שנצברו במהלך החיים אחורה עד הלידה. באמצעות תהליך זה תבניות התנהגות לא רצויות משתחררות ונפתרות, והלב נפתח כך שנוכל לקבל יותר אהבה, שלום ובריאות.

למי מיועד הריברסינג?

התהליך פונה לכל אחד ואחד היות ולכולנו יש פחדים ומחסומים בחיינו שהיינו רוצים למוסס ולהפוך את חיינו למאושרים ומוארים יותר.

על גוף ונפש ברפואה

סדרת הרצאות - ד"ר נאדר בוטו

ד"ר נאדר בוטו,קרדיולוג, פיתח מודל לרפואה אינטגרטיבית מאחדת המבוססת על מודל הוליסטי מערכתי שמתייחס לגורמים ביולוגים, נפשיים, רוחניים וחברתיים כמחוברים ומושפעים הדדית, מרצה בסדרת הרצאות על "גוף ונפש ברפואה", רפואה אינטגרטיבית - עתיד הרפואה ורפואת העתיד, החוש השביעי: מודל אבחון חדש, הקוד האנושי ומשברים נפשיים ושטיפה אנרגטית רגשית.

סדרת הרצאות - "הנשמה שבלב"

ד"ר נאדר בוטו

ד"ר נאדר בוטו, קרדיולוג, פיתח מודל לרפואה אינטגרטיבית מאחדת המבוססת על מודל הוליסטי מערכתי שמתייחס לגורמים ביולוגים, נפשיים, רוחניים וחברתיים כמחוברים ומושפעים הדדית, מרצה בסדרת הרצאות על "הנשמה שבלב", איך לשמור על עורקים פתוחים וחיים מאושרים, נשמה ונפש במונחים מדעים, חרדות ופוביות, שיטה חדשה לשיחרור וטיפול בפוביות והיחס בין משברים טראומטיים, תגובות הגנה והשפעת עולם הרוח.

.

.

טיפולים הוליסטיים בהנחה

.

נציגי שיטות ומטפלים בכירים

.

כל אחד מן המטפלים הבאים תורם למען המיזם מספר טיפולים בחודש. אתם יכולים לרכוש את הטיפולים האלו בהנחה של 40% עד מינימום של 200 ש'. סכום הרכישה משמש במלואו לקידום המיזם.

 ד"ר עידן סער 

נציג הרפואה הגרמנית החדשה

שיטות טיפול: הרפואה הגרמנית החדשה , הילינג/שטיפה אנרגטית.

הטיפולים נעשים ביחד עם עופר שדה, שניחן ביכולת של ראיית הילות ותקשור.

מצבים רפואיים בהם אני מטפל: מרבית סוגי המחלות כולל סרטן מכל הסוגים, מחלות במערכת העיכול (כולל קוליטיס כיבית וקרוהן), מחלות במערכת הנשימה, מחלות לב, מחלות במערכת השתן, מחלות עור ועוד. 

זיו אשר

חברת צוות העמותה הישראלית לשיטת העבודה של ביירון קייטי

שיטות טיפול: שיטת "העבודה" של ביירון קייטי, מיינדפולנס ותקשורת מקרבת.

מצבים רפואיים בהם אני מטפלת: הפחתת סטרס,שיפור מערכות יחסים, הפחתת כעס, בהירות מחשבתית, יותר אנרגיה ושלווה ועוד. 

רווית דגמי לאו

יו״ר האגודה הישראלית להידרוקולון 

שיטת טיפול: קולון הידרותרפיה.

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: עודף משקל, עצירות/ מעי רגיז, כולסטרול, לחץ דם, נפיחות וגזים, קנדידה, עייפות, סכרת ומיגרנות.

בנוסף, קולון הידרותרפיה מהווה טיפול משלים ל: תהליך הרזיה, אימוני כושר, צום מיצים, תחזוק הגוף, הכנה לקולונוסקופיה, הכנת הגוף להריון ואיזון גוף ונפש.

ענת קסורלה

מטפלת בכירה ומנהלת את מרכז עוצמת הרכות

שיטת טיפול: עוצמת הרכות

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: טיפול בלחץ נפשי (משברים, טראומה, דיכאון, חרדה, בעיות שינה), כאבי שלד ושרירים (גב, צוואר, ראש, רגליים, פרקים ועוד), סוכרת 2, אסטמה, פיברומיאלגיה, עצירות, בעיות הורמונליות, קשב וריכוז, סרטן, הפרעות אכילה, התמכרויות.

איריס סובינסקי

מפתחת השיטות "זוגיות הרמונית" ו"המפגש הפנימי"

שיטות טיפול: "זוגיות הרמונית" ו"המפגש הפנימי".

באילו מצבים אני מטפלת:

זוגיות, הורות מורכבת, אנשים רגישים מאוד, פתיחת חסימות רגשיות, ריפוי דיכאון וחרדה ריפוי טראומות ועוד.

רותי טנר

מטפלת בכירה, מורה להכשרת מטפלים ומנחת סדנאות

שיטת טיפול: עוצמת הרכות.

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: חרדות, קשיים רגשיים, גיל המעבר, קשיים בהתמודדות עם משברים.

מטפלים

כל אחד מן המטפלים הבאים תורם למען המיזם מספר טיפולים בחודש. אתם יכולים לרכוש את הטיפולים האלו בהנחה של 40% עד מינימום של 180 ש'. סכום הרכישה משמש במלואו לקידום המיזם.

מטפלים המעוניינים להצטרף לחנות מוזמנים למלא את הטופס בקישור הבא

.

.

מיכל גואלמן

שיטות טיפול: הומיאופטיה קלאסית ותזונה טבעית.

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: מצבים התנהגותיים, קשיים לימודיים, כאבים כרוניים, מחלות כרוניות שונות. 

ליאור סבר

שיטות טיפול: ריקול הילינג, טיפול והילינג אנרגטי, נומרולוגיה.

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: מחלות כרוניות, אלרגיות, השמנה, דפוסים חוזרים, טיפול בילדים דרך ההורים ועוד...

יאירה יסמין

שיטות טיפול: שטיפה אנרגטית, טכניקת אלכסנדר, רפואה קבלית, רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי תאילנדי.

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: כאבי גב, בעיות שלד ומפרקים, כאבי ראש, יציבה, בעיות עור, בעיות ברכיים, לחץ דם, סינוסיטיס, לחצים, חרדות, טראומות, פוביות, בעיות עיכול, תקיעות בחיים ועוד.

.

ספרים:

"ובחרת בחיים"

יהונת יהב

יהונת יהב, מטפלת ומלמדת שיטת טיפול שפיתחה במשך עבודתה - Purifying - ניקוי אנרגטי-רגשי שיטה המביאה לריפוי/שינוי עמוק מאד ברבדים הפיזיים, נפשיים, מנטליים, בדפוסים הרגשיים ואמונות הגרעין שהוטבעו בתוכנו בעבר הרחוק (גילגולים) והקרוב (חיים אלו).

​הספר מספר על שיטת הטיפול "ניקוי אנרגטי-רגשי" ומשלב סיפורי מטופלים. הספר מיועד למטופלים שרוצים להרגיש טוב יותר ולהשתחרר מהאמונות הכוזבות המקטינות אותם.

"על סדר אקראי מופתי"

אילנה רוגל

הספר‮ ‬"על‮ ‬סדר אקראי מופתי"‮ ‬מציע מסע מרתק‮, ‬הפורץ את גבולות התודעה האישית והקולקטיבית הנקשרת לכדור הארץ‮. ‬ספר זה מהווה מארג מופלא המורכב מהפן הפילוסופי‮, ‬הרוחני‮, ‬המדעי והמטפיזי של הקיום וחושף ברמה מולקולרית את האינטראקציה המתקיימת בין מרכיבים אלה‮. ‬ספר זה הוא פרי מחקר קוסמולוגי בו שותפים קבוצת פילוסופים ומדענים‮ ‬ גלקטיים ואילנה רוגל בתודעתה הארצית והקוסמית גם יחד‮.

"על אותות ואותיות"

אילנה רוגל

כרך שלישי בסדרת האנציקלופדיות מביא הסברים פילוסופים ופסיכולוגיים על מהותן ומשמעותן של אותיות ה- א'-ב' העברי והלועזי עם דגש על האותיות והשפה העברית. הספר מתייחס למשמעותם של העיצורים, הניקוד ומשמעותן של האותיות הן בנפרד והן כשחוברות למילה ולשם. בספר מובאות פרשנויות מהספריה הקוסמית לכ-200 שמות עבריים שנבחרו באופן אקראי. הספר מביא מידע רב בראיה חדשה שונה וייחודית על אותות וקודים אנרגטיים הנקשרים לתקשורת מילולית וטלפאתית. 

"על המוח ביקום ובקיום"

אילנה רוגל

במחקרה פורץ הדרך מניחה אילנה רוגל את התשתית והבסיס התיאורטי לכלל מחלות המוח והסרטן. מחקר שיש בו בכדי להוביל לקפיצה מדעית משמעותית עבור המין האנושי.
מדובר במחקר מולטי-דיסציפלינארי אשר יצא לדרך באופן עצמאי לחלוטין ואין ספק כי אין כל מוסד אקדמי אשר יכול היה לבסס מחקר הדומה בהיקפו, בעומקו ובתוצאותיו.
לראשונה, פורסת אילנה רוגל הסבר ברור ומדויק באשר למבניהם ותדריהם של החומר האפל, האנרגיה האפילה, האתר והאנטי חומר. מידע שהיה עד כה בבחינת חידה מדעית גמורה.

"על התיאוריה של הכל"

אילנה רוגל

זה למעלה מעשר שנים חושפת אילנה רוגל, בכרכי האינציקלופדיה “על רוח וחומר”, מידעים הנקשרים אל חלקיקי מודעות ותודעה. 

בספר שלפניכם, מובאים הסברים ומטריצות על חלקיקים תודעתיים קוואנטיים, הנקשרים לחומר האפל, אנרגיה אפלה, אתר ואנטי-חומר, המהווים חלק בלתי נפרד מכל תא, מכל אטום, שהרי אין בחלל ‘שָם’ איזשהו חלקיק או קידוד אנרגטי שאין ‘פֹּה’. הספר, באמצעות איוריו ותרשימיו, מאפשר לבני אנוש להיזכר בקידודים הצרובים בהם מראשית הדרך, עוד בטרם מוגדר החומר באפס מעלות קלווין. 

"רפואת יתר"

ד"ר מלקולם קנדריק

ד"ר מלקולם קנדריק הוא רופא משפחה ששנים חשב שהוא עושה רק טוב לפציינטים, עד שהתחיל לשאול שאלות...

בטקסט מבריק ומצחיק בטירוף הוא לוקח איזמל ומנתח עבורך את עולם המידע הרפואי, לשיקולך.

הוא חושף את הטריקים המשמשים להצגת סיכון קטנטן כעצום, לתמרון מחקרי תרופות ומשמעותם, לעיוות נתונים ולהפחדת הציבור, כדי שנעשה את מה שמכניס בדרך כלל הכי הרבה כסף.

"מחלות והפרעות על פי תטא הילינג"

ויאנה סטייבל

ויאנה סטייבל, מפתחת שיטת התטא הילינג, אשר ריפאה את עצמה מסרטן גילתה כי דפוסים מסויימים של אמונות כמעט תמיד הופיעו לצד מחלות מסוימות. הספר "מחלות והפרעות על פי תטא הילינג" מכיל מידע שנאסף מיותר מ-47,000 מפגשי ייעוץ שערכה ויאנה. ויאנה מעניקה בספר רקע רפואי מתומצת למחלות נפוצות ומשתפת את מה שגילתה שעוזר, כולל טיפים נטורופתיים שראתה שעובדים.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.