.

ענת קסורלה   

מטפלת בכירה ומנהלת את מרכז עוצמת הרכות

נתונים כלליים:

שיטות טיפול: עוצמת הרכות

הכשרות:  מטפלת בכירה בעוצמת הרכות, תואר B.A בחינוך ותעודת מאמנת אישית מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: טיפול בלחץ נפשי (משברים, טראומה, דיכאון, חרדה, בעיות שינה), כאבי שלד ושרירים (גב, צוואר, ראש, רגליים, פרקים ועוד), סוכרת 2, אסטמה, פיברומיאלגיה, עצירות, בעיות הורמונליות, קשב וריכוז, סרטן, הפרעות אכילה, התמכרויות.

כתובת הקליניקה: החי"ל 32/8, רעננה.

פרטים ליצירת קשר: 052-8336980, anat@holistic-pulsing.com.

טיפול זה משווק במסגרת החנות האינטרנטית של המיזם החברתי "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה".

המטפלים בחנות זו תורמים שני מפגשי טיפול בכל חודש לטובת קידום המיזם החברתי החשוב שישפיע על הבריאות של כולנו. אתם יכולים לרכוש את הטיפולים הללו בהנחות גדולות. המיזם מנוהל באמצעות חברה לתועלת הציבור הרשומה כמוסד ללא כוונת רווח בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)".

הנהלת המיזם מודה למטפלים אשר בחרו לתמוך במיזם ולתרום טיפולים. עם זאת עלינו להדגיש כי האחריות המלאה על התכנים המתפרסמים בדף זה וכן על הטיפולים עצמם היא בידי המטפלים.

רועי וטל לוטן, חברי הנהלת "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

ענת, מטפלת משנת 2001, ומנהלת של מרכז עוצמת הרכות משנת 1999.

הרקע הלימודי של ענת מעיד על משיכתה ארוכת השנים לתחומי החינוך והטיפול. בנוסף לתעודת מטפל בכיר בעוצמת הרכות, היא מחזיקה גם בתואר B.A בחינוך, תעודת מאמנת אישית מטעם אוניברסיטת בר-אילן, ובניסיון עשיר בעולם המחקר החינוכי.

 

כיום, ענת היא חלק מהצוות המוביל של מרכז עוצמת הרכות. היא שותפה לסלילת הדרך של עוצמת הרכות, ואחראית על מחקרים קליניים והתנהגותיים שנעשים בשיתוף עם המרכז. מאז החלה את דרכה כמטפלת, ענת צברה ניסיון רב ומגוון בסיוע למטופלים הסובלים מכאבים פיזיים.

 

המסר של ענת:

"הרכות מבחינתי היא גם יעד וגם תחנה בדרך להתפתחותה החיובית של החברה האנושית"

ד"ר טובי בראונינג ז"ל - מפתחת השיטה מספרת על עוצמת הרכות

עוצמת הרכות:

אודות השיטה:

עוצמת הרכות (Holistic Pulsing) היא שיטת טיפול מוכחת הפועלת בארץ ובעולם יותר מ-30 שנה. בכוחה של השיטה לרפא נקודתית בעיות בגוף ובנפש ולשפר את איכות החיים. השיטה מאפשרת לכל אדם לממש את מלוא פוטנציאל חייו ולאמץ תפיסת עולם חדשה וכוללנית על עצמו ועל סביבתו.

שיטת עוצמת הרכות הוכחה כיעילה בטיפול מגוון בעיות פיזיות ונפשיות כמו ריפוי בעיות כרוניות ואקוטיות, טיפול במצוקות נפשיות, טיפול במחלות, ניקוי הגוף מרעלים ומחומרים ממכרים, טיפול בבעיות שינה, איזון הורמונלי, התמודדות עם קשיי למידה ועוד.

השיטה מבוססת על טכניקה פיזית של נענוע עדין של הגוף. הנענוע נעשה בקצב קבוע של 120 עד 160 פעימות בדקה, המבוסס על קצב פעימות לבו של עובר. הגוף מזהה מיד את המקצבים המוכרים לו ומשיב לעצמו את יכולת הריפוי הטבעית. הנענוע החוזר יוצר תנאים החיוניים לטיפול יעיל: תחושת ביטחון, הגנה וחמימות. תחושות אלה, המלוות את הטיפול כולו, מאפשרות ריפוי פנימי עמוק.

מחקרים מדעיים הוכיחו שבנוסף לשיפור הפיזיולוגי בגוף, הנענוע משפיע גם על המוח ומביא את המערכת למצב של איפוס רגעי ול"התארגנות עצמית" (מעין "restart”).

איך זה עובד?

כידוע, מערכות הגוף שלנו מבוססות על נוזלים. הנענוע מזרים את נוזלי הגוף ויוצר תהליך של התנקות, התחדשות והתעוררות. הנענוע המתמשך מניע אל תוך זרם הדם רעלנים שהצטברו בתאים, ובסופו של דבר מוציא אותם מגופנו דרך הכליות (השתן), המעי, הריאות, העור, ואף דרך תאי המוח.

השיטה אינה מבוססת על מגע פיזי בלבד אלא מושתתת גם על טכניקה של תקשורת בין אישית ייחודית. תוך כדי הפעולה הפיזית מתנהלת שיחה, כל מה שעולה בזמן הנענוע 'מתגייס' לטובת המטופל ומביא תועלת לטיפול בסוגיה המטרידה אותו.

כיצד מתבצע הטיפול?

שיטת הטיפול היא טבעית ונעימה ומתבצעת על מיטת טיפול, בלבוש מלא. השיטה נשענת על התובנה שמערכת העצבים שלנו מגיבה בחיוב לפעולות נעימות, לא לכאב. השמחה – שברוב המקרים נוטים לשכוח את חשיבותה בתהליכי הריפוי – מהווה מרכיב מהותי ובולט בשיטת הטיפול של עוצמת הרכות. הקלילות והרכות הן שחודרות פנימה וממיסות חסימות ומשקעים ברבדים עמוקים של הקשר בין גוף לנפש.

מהי התועלת שבשיטה?

השיטה יוצרת שיפור במערכות היחסים השונות שיש למטופל בחייו, ולמעשה מייצרת שינוי כולל בסגנון חייו. עוצמת הרכות שמה דגש על צמיחה אישית ותהליך התפתחות אישי שהוא הרבה מעבר לפיזי ולרפואי, תהליך הנוגע באספקטים הנפשיים הייחודיים למטופל.

 

מחיר רגיל: 300 שקלים

מחיר מיוחד לשני מטופלים בחודש בלבד דרך גיוס ההמונים:

200 שקלים

*לקבלת זכאות להנחה אנא הירשמו בטופס למטה

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.