.

כאן תוכלו לתמוך במיזם חברתי חשוב ולהרוויח!

החנות המקוונת של מיזם "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

גיוס המונים למען הבריאות של כולנו

הרשמ/י לקבלת הודעה על מוצרים חדשים בחנות:

מה  מטרת גיוס ההמונים?

גיוס ההמונים נועד לתמוך במיזם "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה" שמטרתו הקמת מערכת בריאות משולבת, המאפשרת ועוזרת להשיג הלכה למעשה מצב של רווחה גופנית, נפשית, חברתית ורוחנית אופטימלית. לצורך כך אנו מקימים רשת של מאגרי מידע רפואי שישולבו עם שירותים רפואיים ומחקר.

המיזם מופעל באמצעות חברה לתועלת הציבור, מוסד ללא כוונת רווח, בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)". בחנות אנו מוכרים מוצרים שונים בתחומי הבריאות. המוצרים נתרמים על ידי שותפים במיזם. כל ההכנסות מחנות זו מיועדות אך ורק לקידום המיזם.

ניתן לרכוש כאן מקומות בקורסים ובסדנאות ב-40% הנחה, טיפולים ב-40% הנחה עד מינימום של 200 ש' אצל מטפלים בכירים ועד מינימום של 180 ש' אצל מטפלים רגילים וכן ניתן לרכוש ספרים.

ניתן לתרום באופן חופשי למיזם בכל סכום שתבחרו או לתמוך בו באמצעות רכישת מוצר מבין המוצרים שלהלן.

קורסים

קורס ביואורגונומי אינטרנטי שלב א'

נוגה גזית, מייסדת ומנהלת המכללה לביואורגונומי ללימודי ביואורגונומי והכשרת מטפלים. תלמידתו הישירה של רפי רוזן, מייסד השיטה.

בקורס תלמדו את יסודות הביואורגונומי: כיצד לאבחן את עצמכם ואחרים ולהבין מאיפה נובע הקושי; כיצד לטפל בקשיים, בין אם רגשיים או פיזיים, באמצעות הזרמת אנרגיה לגורם המביא את הקושי. כיצד לשחרר חסימות, המונעות זרימת אנרגיה ומרחיקות מאתנו – בריאות, הגשמה, שמחה ושפע.

קורס ביואורגונומי אונליין (בזום)   שלב א'

נוגה גזית, מייסדת ומנהלת המכללה לביואורגונומי ללימודי ביואורגונומי והכשרת מטפלים. תלמידתו הישירה של רפי רוזן, מייסד השיטה.

בקורס תלמדו את יסודות הביואורגונומי: כיצד לאבחן את עצמכם ואחרים ולהבין מאיפה נובע הקושי; כיצד לטפל בקשיים, בין אם רגשיים או פיזיים, באמצעות הזרמת אנרגיה לגורם המביא את הקושי. כיצד לשחרר חסימות, המונעות זרימת אנרגיה ומרחיקות מאתנו – בריאות, הגשמה, שמחה ושפע.

קורס מקוון

NLP Practitioner Plus

מרכז NLP-PLUS קיים מאז שנת 2005. הוא הוקם על ידי המייסדות מתוך הבנה משותפת שרמת לימודי ה-NLP בארץ יכולה וצריכה להיות מהגבוהות בעולם.

קורס מקוון NLP פרקטישנר פלוס יקנה לכם ידע, הבנה ואת סט הכלים המתקדמים ביותר להובלת שינוי משמעותי בחייכם ובחיי סביבתכם. במסגרת הקורס תלמדו: מגוון של מיומנויות וטכניקות מדויקות ויישומיות ליצירת השפעה ושינוי של תהליכי חשיבה, דפוסי תקשורת ועיצוב ההתנהגות.

קורס אונליין

אורטופדיה רגשית - יסודות

שיטת האורטופדיה הרגשית פותחה ע"י גלעד שימרון, מטפל אורטופדי ומשקם מפציעות ספורט ואורטופדיה, בעל התמחות במגוון טכניקות עיסוי מעל 15 שנים.

שיטה טיפולית זו, מאגדת את הידע השיקומי הנצבר בפרקטיקה ארוכת שנים, לשורש הנפשי של הבעיה, באופן ייחודי ומעשי. דרך ההבנה שלכל שריר ומפרק יש משמעות בעולמנו הרגשי, אורטופדיה רגשית מתארת כיצד ניתן לגשת אל הקושי הפיזיולוגי (כאבי צוואר, גב, כאבי גב תחתון ועוד) דרך הבנת הקשר אל הנפש, היות וכל תא בגופנו "זוכר" את תפקידו הרגשי.

 

קורס מספר 1 ברפואה גרמנית חדשה (מקוון)

הרפואה הגרמנית החדשה (בשמה המלא – German New Medicine או בקיצור - GNM) היא גישה רפואית מהפכנית אשר התגלתה ופותחה ע"י רופא גרמני בשם ד"ר האמר. גישה זו מאפשרת להבין בצורה מפורטת, מעמיקה ומדוייקת את הגורמים למחלות הסרטן השונות ולמחלות אחרות, את ההיגיון לפיו מתפתחת המחלה ואת התהליכים הפיזיולוגיים הקורים תוך כדי המחלה. מודל זה גם מאפשר לאבחן בצורה מדוייקת מאיזה מחלות סובל הנבדק ובאיזה שלב הוא נמצא בכל אחת מהמחלות מהן הוא סובל.

לאהוב את קולי

קורסדנא אינטרנטית מבית אילת אובלס

אילת אובלס, בוגרת האקדמיה למוזיקה, זמרת יוצרת, מוסיקאית, מלחינה, מורה מנחת קבוצות, מטפלת ומפתחת את שיטת "דרך הקול".

במהלך 30 השנים האחרונות מפתחת את שיטת "דרך הקול" המשלבת את שלוש התורות העתיקות:
פיתוח קול ושירה, יוגה וצ'י קונג. השילוב ביניהן הופך את האדם לכלי
נגינה מכוון, מבריק ומלא בשמחה. אדם שר הוא אדם מאושר.
מאמינה שעל קול אחד להשמיע את קולו האחד, היחיד והמיוחד בעולם.

קורס סו-ג'וק בסיסי

שיטת הסו-ג'וק פותחה בדרום קוריאה ע"י פרופ' פארק ג'יי וו, מדען ואיש רוח, השיטה מבוססת על עקרונות מרפא מתרבויות עתיקות לצד הגיון רפואי מערבי מודרני ומהווה מעין "טלפון חכם" להפעלת שיטות מרפא שונות באמצעות כפות הידיים והרגליים.

הטיפול מתבצע על כף היד (סו) וכף הרגל (גו'ק) ודרכי הטיפול כוללות עיסוי נקודות השתקפות, מגנטו -תרפיה, טיפול בזרעים, מוקסה – תרפיה, טיפול באור ובצבעים, דיקור, ועוד.

קורס מטאפיזיקה רגשית

קורס מטאפיזיקה רגשית הוא קורס הדגל של מרכז מגדלור בהובלתה של אילנה רוגל, נועד לפרוץ תפיסות ואמונות שגורות ולהראות את התמונה הרחבה יותר של המציאות שאינה נראית לעין האנושית. אחד מהישגי הקורס הוא היכולת לשפוך אור ולהבהיר את אותו חיבור בין עולם המדע לבין תודעת האדם, בכך שהוא פורס בפנינו את המבנה האנושי על ארבעת רבדיו – רגשי, פיזי מנטלי ורוחני. זה הקורס הראשון מסוגו בעולם המושתת על תיאוריות חדשות המשלבות פסיכולוגיה-פילוסופיה-ביולוגיה- כימיה ופיזיקה, כאשר התמה המרכזית טוענת כי מחלה היא איננה גזירה משמיים, אנחנו לא "מקבלים" מחלה אלא יוצרים אותה באופן לא מודע כאשר זו מהווה צומת להתפתחות רגשית, מודעתית ותודעתית.

 קורס דיג דיפר של תטא הילינג

עם נגה בן ישראל

מאסטרית ובעלת ההסמכה הגבוהה למדעים של התטא הילינג

תנאים מקדימים: קורס יסוד והקורס המתקדם 

אמרתם – למצוא את שורש הבעיות, אמרתם – תטא הילינג.
איך?
בעזרת "חפירה" חכמה ואלגנטית שפותחה בשיטת תטא הילינג.
עד שלא נגיע לשורש האמונות שלנו או של האנשים שפונים לעזרתנו, קרוב לוודאי שכל הצלחה שנשיג בטיפול תהיה זמנית בלבד. לכן הקורס מלמד טיפים חשובים כדי שתחושו בנוח "לחפור" ולאתר את אמונות המפתח או אמונות השורש שלכם ושל הלקוחות שלכם.

קורס תטא הילינג יסוד

עם נגה בן ישראל

מאסטרית ובעלת ההסמכה הגבוהה למדעים של התטא הילינג

שיטת תטא הילינג נוצרה על ידי ויאנה סטייבל בשנת 1995, במהלך המסע האישי שלה להחלמה. 

הטיפול בשיטת תטא הילינג מתנהל כלפי חוץ כמו שיחה רגילה עם הבדלים קטנים ומאד משמעותיים: "קריאה אנרגטית" מדיטטיבית לקבלת מידע, בדיקת שריר פשוטה לאשרור המידע ובדיקת האמונות של המטופל ולמידה. באמצעות שינויי תפיסה ממוקדים אנו משיגים ריפוי. 

פראניק הילינג - סדנת יסוד

השיטה פותחה לאחר מחקר של מאסטר צ'ואה קוק סוי, מדען, מחנך, פילנתרופ, מהנדס חומרים במקצועו.

מטפלים מיומנים בפראניק היליניג מעבירים אנרגיה אוניברסלית אל המטופל באמצעות טכניקות ותדרים עבור מחלות ומצבים ספציפיים.

קורס הסמכת מטפלי אייפק - שלב 1 

שיטת אייפק פותחה כתוצאה משילוב של ידע וכלים טיפוליים, אותם איחדו לכלל שיטה מסודרת ד"ר אורי קניג, פסיכולוג ישראלי מלוס אנג'לס, ועדי שאנן, מאסטר ברפואה סינית מישראל.

בגישה הטיפולית מיושמים רעיונות וטכניקות מתחומים כגון: רפואה סינית, קינסיולוגיה יישומית, רפואה הודית, רפואה קבלית, פסיכולוגיה, Neuro-Emotional Technique, דמיון מודרך, NAET, איזון צ'אקרות, פרחי באך, ועוד - על מנת ליצור ניקוי ושינוי, דרך הרובד האנרגטי, של תכנים ברמת הגוף, הלא-מודע ותת-המודע של המטופל. 

קורס תטא הילינג יסוד

במצפה רמון עם מיכל אור

מאסטרית ובעלת ההסמכה הגבוהה למדעים של התטא הילינג

מוח האדם פועל בתדרי גל שונים במהלך היום. גלי תטא הם הגלים בהם אנו שרויים בזמן חלימה ערה או מדיטציה עמוקה. במצב של גלי תטא ניתן להתחבר לתת מודע ולידע המגיע מאנרגית הבריאה. בקורס תטא הילינג אנו לומדים להביא עצמנו למצב של גלי תטא בזמן ערות וממקום זה מתאפשר שינוי. אם אתם מעוניינים לגלות ולפתח את היכולות האינטואיטיביות שלכם, לזהות ולשנות דפוסי חשיבה מגבילים מהתת מודע, להיות בקשר ישיר ומלא אהבה עם אנרגיית הבריאה ויחד לאפשר ריפוי, שמחה, קלילות, שינוי ויצירת מציאות רצויה, זה הקורס עבורכם! 

קורס להכשרת מטפלים בניקוי אנרגטי- רגשי (PURIFYING)

הקורס מועבר ע"י יהונת יהב בוגרת- ביו-אנרגי, כירולוגיה הוליסטית, פילוסופיה אינדיאנית, מסאז' אינטגרלי (התכוונות לשלד ולמפרקים), תקשור ועוד. 

מטפלת ומלמדת שיטת טיפול שפיתחה במשך עבודתה - Purifying - ניקוי אנרגטי-רגשי שיטה המביאה לריפוי/שינוי עמוק מאד ברבדים הפיזיים, נפשיים, מנטליים ובדפוסים הרגשיים ואמונות הגרעין שהוטבעו בתוכנו בעבר הרחוק (גילגולים) והקרוב (חיים אלו).

קורס ללימוד ותרגול שיטת "העבודה"

שיטת "העבודה" של ביירון קייטי מסייעת לנו לראות שהמקור לסבל שלנו איננו טמון במציאות עצמה, בהתרחשויות, באירועים ובדברים כפי שהם, אלא בהצמדות שלנו למחשבות והאמונות שלנו על המציאות, על עצמנו, ההתרחשויות והאירועים.

מסיבה זו, "העבודה" עוזרת לזהות, להתבונן ולטפל במחשבות והאמונות המכאיבות שמעצבות לנו את חווית החיים.

קורס בסיס בנומרולוגיה

מכללת הצ'אקרות

מכללת הצ'אקרות הוקמה על ידי יעקבי נשר סולן, נומרולוג בעל ניסיון, שם בינלאומי וותק רב שנים בתחום. יעקבי סולן הינו הוגה נומרולוגיית הצ'אקרות, שיטה שפיתח והעמיק באמצעות מחקר שערך בעזרתם האדיבה של מעל ל-3,000 מאובחנים לאורך חמש שנים תמימות. בעזרת שיטת אבחון זו, יודע המטפל לסווג את מעלותיו וחסרונותיו של מאובחניו ובכך מתאפשר לו להכווין את מאובחניו לעבר צמיחה אישית וגדילה, לקדמם ולסייע להם בהשגת יעדיהם.

קורס מטפל בנשמה

מרכז ליאה ארד 

ליאה ארד, פיתחה את שיטת "עוצמת ההווייה", שיטה היורדת לשורשי הקושי או הבעיה, משתמשת במגוון רחב של דרכי ריפוי, מלמדת כלים מעשיים ופשוטים ובדרך זו מאפשרת חיים מתוך בחירה מודעת ושליטה.
בקורס "מטפל בנשמה" מעמיקים את הידע הפסיכולוגי הקונבנציונלי, מכירים ומרחיבים את הידע הפסיכולוגי הטרנס-פרסונלי והתפיסה הרוחנית, מבינים את ההשפעה של תפקוד המוח על הקשיים ועל אפשרויות הריפוי, מעמיקים את ההבנה של השפעת הגוף והנפש אחד על השני, לומדים את ההשפעה המתמשכת של השושלת שלנו עלינו, לומדים ומתרגלים מגוון רחב מאוד של כלים: פיסיים, תודעתיים, אנרגטיים ועוד.

הריקוד הפנימי עם אור בגים

להעצים את השמחה שבתוכך

אור בגים, רקדנית, כוריאוגרפית, בעלת תעודת הסמכה כמורה לתנועה מסמינר הקיבוצים. בוגרת אקדמיית הולוס בהולנד לטיפול רגשי תודעתי דרך הגוף. מייסדת שיטת נפש חיה - תקשורת אמפאטית עם הגוף, PsychoMotion Method. בעלת מרכז נפש חיה בהולנד ובישראל, מזמינה אותך לחוויה של התמסרות לעצמך, לגופך, למה שחי ופועם בתוכך ומבקש להשתחרר להתעצם ולשמוח.
בריקוד הפנימי תונחי להנכיח את אור הנשמה בכל נשימה, להעניק משמעות אישית לתנועה, לבטא ולממש את היותך חופשייה, לחוש את השמחה שבתוכך פועמת ונפעמת. נובעת, זורמת ומתעצמת מעצמה.

קורס דולות ומדריכות הכנה ללידה

בלמידה מרחוק עם מפגשי תיגבור חודשיים

בית הספר אמנות הלידה האיכותי בישראל הוותיק בהכשרת דולות ומדריכות, מכשיר דולות מומחיות בלידה ברמה הגבוהה ביותר מאז 2007, ובוגרותיו ידועות בבתי החולים ובקרב ציבור המיילדות והרופאים כדולות האיכותיות בישראל. גוף הידע שנלמד הוא המקיף בישראל וכולל לימוד מעמיק של ארבעת המודלים המרכזיים של לידה בת זמננו.

קורס להכשרת מטפלים בשיטת קולון הידרותרפיה

הקורס מועבר ע"י מייסדות ומנהלות האגודה הישראלית לקולון הידרותרפיה.

קולון הידרותרפיה זהו סוג של אמבטיה פנימית של מים מסוננים ומטוהרים. זאת פרוצדורה בטוחה, מחדשת ומבריאה. ניקוי המעי הגס זאת אחת השיטות היותר יעילות להיפטר מהצטברות רעלים, עודף ליחה, גזים ורובד הפסולת המצטברת על דפנות המעי ומרעילה את גופנו.

 

קורס מבוא לאהבה רבה

השיטה פותחה ע"י סאם לוי. שיטת ריפוי הוליסטי שהוכחה כיעילה במחקר משותף עם פרופ' קרסו. 

שיטת "אהבה רבה" עושה שימוש בשפה ובכלים ייחודיים המאפשרים גישה ישירה אל תת המודע של המטופל, לזיהוי המניעים הנסתרים העומדים מאחורי התנהגותו. שפתה הסימבולית של אהבה רבה מסייעת לנו לבחון מחדש דפוסים מחשבתיים שלנו, לאחר זיהויים תהיה הדרך לשחרור ולשינוי קצרה וקלה.

קורס 1 בשיטת ד"ר נאדר בוטו

השיטה פותחה ע"י ד"ר נאדר בוטו, רופא, קרדיולוג זה 30 שנה, מצנתר בכיר במרכז רפואי רבין ומטפל בעל מוניטין בינלאומי. פיתח מודל לרפואה אינטגרטיבית מאוחדת, המבוססת על מודל הוליסטי מערכתי המתייחס לגורמים ביולוגים, נפשיים, רוחניים וחברתיים כמחוברים ומושפעים הדדית ומיישם הלכה למעשה את הגדרת הבריאות כמצב של רווחה מלאה גופנית, נפשית, חברתית ורוחנית.

לימודי טרילותרפיה להתפתחות אישית והכשרת מדריכים

שנה א'

שיטת הטרילותרפיה פותחה על ידי ניסים אמון. השיטה משלבת בתוכה את הבנת מבנה הנפש כפי שהוא בא לידי ביטוי בזן-בודהיזם מחד, ובגשטלט וטכניקות מן הפסיכולוגיה המערבית מאידך.

בקורס לומדים להכיר את הראש והרגש שלנו ומעמיקים במערכת היחסים ביניהם, הופכים אבנים, עושים סדר, מנקים את המכאובים ואת מרתפי הלב ומחזקים את שורשי העץ שלנו כדי שנהנה מפירות מתוקים. רוכשים כלים מעשיים לחיים של הנהגה עצמית ואפשרות לחיות בצורה מיטבית, באומץ ויצירתיות, אהבה וסיפוק.

סדנאות

סדנה – תקשורת הרמונית בזוגיות ובכלל

איריס סובינסקי, מאמנת מעמקים, מטפלת זוגית, מנחת סדנאות התפתחות ואשת הייטק בעברה, פיתחה את השיטות “זוגיות הרמונית” ו”אימון מעמקים“, שמחברות בין האדם לחלקי התת-מודע שלו. העבודה עם החלקים הפנימיים בתת-מודע מאפשרת תקשורת עם המקומות שמשפיעים על החיים שלנו ובדרך כלל לא נגישים לנו.

"תקשורת הרמונית בזוגיות ובכלל" היא סדנה חווייתית בה נחשוף את הבסיס והמאפיינים של התקשורת הבין-אישית בחיינו. הסדנא מתאימה לכל מי שרוצה לשפר את התקשורת שלו עם כל הסובבים אותו, כולל ביחסי העבודה, עם בני הזוג ועם הילדים. כלים אלו מאפשרים יצירת דו-שיח גם במצבים שבהם התקשורת אינה עובדת מזה זמן רב.

שיח על חמלה והתפתחות

איריס סובינסקי, מאמנת מעמקים, מטפלת זוגית, מנחת סדנאות התפתחות ואשת הייטק בעברה, פיתחה את השיטות “זוגיות הרמונית” ו”אימון מעמקים“, שמחברות בין האדם לחלקי התת-מודע שלו. העבודה עם החלקים הפנימיים בתת-מודע מאפשרת תקשורת עם המקומות שמשפיעים על החיים שלנו ובדרך כלל לא נגישים לנו.

הסדנה מוקדשת להדגמה מעשית ותרגול של חמלה במצבים שונים בהם שימוש בחמלה משפר את היכולת שלנו להגיב לחיים ולהישאר בחוויות נוחות גם עם עצמנו. הסדנה מורכבת מתרגול משותף של החמלה כדי לפתח את היכולת המעשית של השימוש בחמלה. רצף המפגשים יאפשר למשתתפים להעמיק בנושא החמלה ולהגדיל אותה בחיים שלהם.

סדנה בסיסית שימושית לאבחון באמצעות כף היד

יובל בצרי, מעביר קורסים ומטפל ותיק בתחום הקריאה בכף היד (כירולוגיה). מפתח גישות חדשות בקריאה בכף היד בשילוב עם שיטות כמו הביורגונומי, ריפוי מהעבר ושמנים אתריים המאפשרות אבחון וטיפול עמוק ומהיר לליקויים בגוף ובנפש.

במהלך סדנה קצרה עיונית ומעשית נלמד לאבחן את אופי האדם שמולנו באמצעות קריאה בכף היד בנושאים הבאים: מצפון, מוסר, אגו, כושר הסתגלות בחיים (גם עסקית), נדע לאבחן את אופי הגישה של האדם לכסף, ידע/מידע, מסגרות בחייו, וכן את יכולות התקשורת שלו עם הסביבה.

עוצמת הרכות

סדנת גופנפש ליצירת שינויים בחיים

השיטה פותחה ע"י ד"ר טובי בראונינג ומבוססת על טכניקה פיזית של נענוע עדין של הגוף הנקרא "הפעמה" (מלשון פעימת הלב). קצב ההפעמה מבוסס על קצב פעימות לבו של עובר. הגוף מזהה (זוכר) מיד את המקצבים המוכרים לו ומשיב לעצמו את יכולת הריפוי הטבעית.

בסדנה נלמד כיצד להשתמש בגופנפש ולא רק במחשבה ליצירת והטמעת שינויים נרחבים בחיים, דרכים ליצירת שינוי בזמן אמת ברמה פיזיולוגית, ביוכימית ועצבית, כלים לזיהוי דפוסים והרגלים, לימוד בסיסי של טכניקת הפעימה ההוליסטית (לאבחון ושינוי).

לשחרר את החרדה מחיינו

איריס סובינסקי, מאמנת מעמקים, מטפלת זוגית, מנחת סדנאות התפתחות ואשת הייטק בעברה, פיתחה את השיטות “זוגיות הרמונית” ו”אימון מעמקים“, שמחברות בין האדם לחלקי התת-מודע שלו. העבודה עם החלקים הפנימיים בתת-מודע מאפשרת תקשורת עם המקומות שמשפיעים על החיים שלנו ובדרך כלל לא נגישים לנו.

בסדנה “לשחרר את החרדה מחיינו” נכיר את החרדה מזווית ראייה ייחודית וחווייתית. נראה מתי ולמה החרדה מגיעה, ואילו כלים וכוחות פנימיים יכולים לעזור לנו להרגיע ולשחרר את החרדה כשהיא כבר כאן. בעזרת שיתוף של חוויות מהחיים האמיתיים, יוכלו המשתתפים לפגוש את החרדה במרחב בטוח ולתרגל הלכה למעשה את הכלים שיסייעו להם להקטין את החרדה בחייהם גם כשיפגשו בה לבדם בזמן אמת.

על הלב ועל אהבה

כנס עם ד"ר נאדר בוטו

ד"ר נאדר בוטו, קרדיולוג, פיתח מודל לרפואה אינטגרטיבית מאחדת המבוססת על מודל הוליסטי מערכתי שמתייחס לגורמים ביולוגים, נפשיים, רוחניים וחברתיים כמחוברים ומושפעים הדדית.

בכנס, ד"ר נאדר בוטו מחדש על הקשר בין משברים רגשיים ומחלות לב, על תפקידו החשוב של הלב במערכת האנרגטית-גופנית שלנו ועל השפעתו על השדה ועל הקשר בין הלב למוח.
נדבר גם על אהבה ועל תפקידה החשוב בריפוי ונשיר עליה.

"חיבורים למרפא"

סדנה ייחודית למטפלים

שילוב של הילינג – ראיית הילות – תקשור לריפוי - והרפואה הגרמנית החדשה

זוהי סדנת היכרות שמטרתה היא לאפשר למטפלים להתרשם ואף להתנסות בדרך הטיפול המשולבת והייחודית שהתפתחה ועדיין מתפתחת בטיפולים המשותפים של עופר שדה וד"ר עידן סער כבר יותר מ-7 שנים.

*הסדנה מיועדת למטפלים אך היא פתוחה גם למתעניינים שאינם מטפלים.

לנשום. לאהוב. להרגיש.

סדנה תהליכית בריברסינג להכנסת רוגע ושמחה

ריברסינג הוא תהליך בטוח של נשימה עדינה, שמשחרר חוויות ותפיסות שליליות שנצברו במהלך החיים אחורה עד הלידה. באמצעות תהליך זה תבניות התנהגות לא רצויות משתחררות ונפתרות, והלב נפתח כך שנוכל לקבל יותר אהבה, שלום ובריאות.

למי מיועד הריברסינג?

התהליך פונה לכל אחד ואחד היות ולכולנו יש פחדים ומחסומים בחיינו שהיינו רוצים למוסס ולהפוך את חיינו למאושרים ומוארים יותר.

על גוף ונפש ברפואה

סדרת הרצאות - ד"ר נאדר בוטו

ד"ר נאדר בוטו: רופא, קרדיולוג ומצנתר בכיר, פיתח מודל לרפואה אינטגרטיבית מאחדת המבוססת על מודל הוליסטי מערכתי שמתייחס לגורמים ביולוגים, נפשיים, רוחניים וחברתיים כמחוברים ומושפעים הדדית, מרצה בסדרת הרצאות על "גוף ונפש ברפואה", רפואה אינטגרטיבית - עתיד הרפואה ורפואת העתיד, החוש השביעי: מודל אבחון חדש, הקוד האנושי ומשברים נפשיים ושטיפה אנרגטית רגשית.

 סדרת הרצאות - "הנשמה שבלב"

ד"ר נאדר בוטו

ד"ר נאדר בוטו: רופא, קרדיולוג ומצנתר בכיר, פיתח מודל לרפואה אינטגרטיבית מאחדת המבוססת על מודל הוליסטי מערכתי שמתייחס לגורמים ביולוגים, נפשיים, רוחניים וחברתיים כמחוברים ומושפעים הדדית, מרצה בסדרת הרצאות על "הנשמה שבלב", איך לשמור על עורקים פתוחים וחיים מאושרים, נשמה ונפש במונחים מדעים, חרדות ופוביות, שיטה חדשה לשיחרור וטיפול בפוביות והיחס בין משברים טראומטיים, תגובות הגנה והשפעת עולם הרוח.

סדנת ריפוי הילדה הפנימית

ענת קסלר

בכל אחת מאתנו קיימת
הילדה הפנימית
זו שעברה וחוותה מגוון רגעים, אירועים בחיים.
בחלקם היו שמחים, מרגשים, חיוביים
ובחלקם היו מאתגרים, קשים ולפעמים גם טראומתיים שיצרו בנו חסמים.
חשוב להתבונן ולזהות את שורש החסם שנוצר, לפעמים במודע וברוב הפעמים
מסתתר אי שם בתת המודע.
בואי לגלות ולשחרר, לגדול ולהתעצם.

.

.

.

.

.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.