.

כאן תוכלו לתמוך במיזם חברתי חשוב ולהרוויח!

החנות המקוונת של מיזם "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

גיוס המונים למען הבריאות של כולנו

הרשמ/י לקבלת הודעה על מוצרים חדשים בחנות:

מה  מטרת גיוס ההמונים?

גיוס ההמונים נועד לתמוך במיזם "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה" שמטרתו הקמת מערכת בריאות משולבת, המאפשרת ועוזרת להשיג הלכה למעשה מצב של רווחה גופנית, נפשית, חברתית ורוחנית אופטימלית. לצורך כך אנו מקימים רשת של מאגרי מידע רפואי שישולבו עם שירותים רפואיים ומחקר.

המיזם מופעל באמצעות חברה לתועלת הציבור, מוסד ללא כוונת רווח, בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)". בחנות אנו מוכרים מוצרים שונים בתחומי הבריאות. המוצרים נתרמים על ידי שותפים במיזם. כל ההכנסות מחנות זו מיועדות אך ורק לקידום המיזם.

ניתן לרכוש כאן מקומות בקורסים ובסדנאות בהנחות מיוחדות שלא ניתן להשיג בדרך אחרת, טיפולים ב-40% הנחה עד מינימום של 200 ש' אצל מטפלים בכירים ועד מינימום של 180 ש' אצל מטפלים רגילים וכן ניתן לרכוש ספרים.

ניתן לתרום באופן חופשי למיזם בכל סכום שתבחרו או לתמוך בו באמצעות רכישת מוצר מבין המוצרים שלהלן.

קורסים, סדנאות ופיילוטים

.

המפץ הגדול של התודעה

מסע-חקר משותף למקורות היקום והקיום

-קורס-ספר-

עם רועי לוטן

פריצת דרך מדעית: היקום הוא תוצר של תודעה!

למרות ההתקדמות העצומה במדעים במאות האחרונות, השאלות, שהן אולי הגדולות ביותר, עדיין לא קיבלו מענה שלם. מאין או ממה נובע היקום ועצם הקיום הן הפיסי והן הרוחני? איך נוצרו חוקי הפיסיקה והחלקיקים היסודיים? מהי תודעה ואיך היא נוצרת?

במסגרת כנס מדע ותודעה באוניברסיטת בר-אילן, רועי לוטן חשף מבוא לתיאוריה אשר מובילה לתגליות ותובנות חדשות ומעמיקות על חוקי היסוד של הפיסיקה, על המהות של החלקיקים היסודיים, על מהות המרחב-זמן וכן על מהות התודעה. היא נוגעת גם בתחומי הפסיכולוגיה, והרוח וניתן לגזור ממנה מסקנות גם עבור הרפואה ההוליסטית. בקורס-ספר זה אנו מציגים לראשונה את התיאוריה לציבור תוך היעזרות בבינה מלאכותית.

פיילוט שיפור הראייה בשיטת מלינסקי

עם יהושע מלינסקי

-פיילוט מקוון-

גיוס משתתפים לשלב ב'

שיטת מלינסקי לשיפור הראייה היא שיטה חדשנית המבוססת על תרגילים, המסייעים לאיזון של שרירי העיניים, חיזוק שרירים חלשים, הרפייה, שחרור שרירים תפוסים וטכניקות ייחודיות מ-NLP שעוזרות לתת למוח פקודות נכונות לעיניים (לאחר שהוא כבר התרגל למשקפיים).

מיזם רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה ערך פיילוט לבדיקת יעילות השיטה. לאור השיפור הניכר בראייה שנמצא בפיילוט בקרב הנבדקים בעלי קוצר ראייה, אנו מעוניינים להרחיב את המחקר ולהתחיל שלב ב' של הפיילוט אשר יתמקד בבעלי קוצר ראייה בלבד. אנו מגייסים עתה משתתפים לפיילוט ההמשך.

פיילוט הפחתת סטרס באמצעות צ'י קונג

עם מאסטר גד לוי גולן

-פיילוט מקוון-

מתחילים בתירגול תוך כמה ימים מרגע הרישום

אנו מגייסים עד 200 משתתפים למחקר שבוחן כיצד תירגול קבוצתי שבועי במשך שלושה חודשים (12 שיעורים) משפיע על רמת הסטרס.

הפיילוט מועבר על ידי מאסטר גד לוי גולן: מחלוצי תחום הצ'יקונג בישראל ועוסק באומנויות הלחימה והריפוי מאז 1982. מייסד האקדמיה להכשרת מדריכים, מטפל ומורה באמצעות שיטת טאי צ'י ומדיקל צ'י קונג. בוגר בי"ס שינג אי צ'ואן בצ'יינה טאון, ניו יורק, אצל הרופא הסיני ורב האומן סיפו קני גונג ז"ל.

קורס ביואורגונומי - שלב א'

עם נוגי גזית

-קורס מקוון-

המועד הבא: יולי 2024

נוגי גזית, מייסדת ומנהלת המכללה לביואורגונומי ללימודי ביואורגונומי והכשרת מטפלים. תלמידתו הישירה של רפי רוזן, מייסד השיטה.

בקורס תלמדו את יסודות הביואורגונומי: כיצד לאבחן את עצמכם ואחרים ולהבין מאיפה נובע הקושי; כיצד לטפל בקשיים, בין אם רגשיים או פיזיים, באמצעות הזרמת אנרגיה לגורם המביא את הקושי. כיצד לשחרר חסימות, המונעות זרימת אנרגיה ומרחיקות מאתנו – בריאות, הגשמה, שמחה ושפע.

קורס הכשרת מטפלי אייפק

עם סיגל שאנן

-קורס פרונטלי-

מועד קרוב:

4.9.24

בואו להיות מטפלי אייפק שיודעים לשחרר את הגוף מאלרגיות, רגישויות, לווסת רגשות ומצבים רגשיים קיצוניים, לשחרר אמונות מגבילות וטראומות, לחזק את מערכת החיסון הפיזית הרגשית.

הטיפול נשען על ידע עתיק וחדשני כאחד ומתבסס על תשאול וקבלת הכוונה מ"הגוף החכם", היודע הכל, אשר נמצא בכל אחד מאיתנו, אך אינו זמין לנו במודע.

טיפול אייפק נוגע ומטפל בארבעת רבדים: פיזי, רגשי, מנטאלי ואנרגטי. בעזרת כלים אבחוניים וטיפולים ממוקדים אנו מוצאים את שורש הבעיה ומאפשרים שינוי תגובה של הגוף בכל הרבדים ומובילים לריפוי ביעילות ובמהירות. השיטה מאפשרת לכל אדם לטפל בעצמו ובאחרים בקלות.

קורס נומרולוגיית הצאקרות

עם יעקבי ורויטל סולן

-קורס מקוון-

מועד קרוב:

22.5.24

מכללת הצ'אקרות הוקמה על ידי יעקבי נשר סולן, נומרולוג בעל ניסיון, שם בינלאומי וותק רב שנים בתחום. יעקבי סולן הינו הוגה נומרולוגיית הצ'אקרות, שיטה שפיתח והעמיק באמצעות מחקר שערך בעזרתם האדיבה של מעל ל-3,000 מאובחנים לאורך חמש שנים תמימות. בעזרת שיטת אבחון זו, יודע המטפל לסווג את מעלותיו וחסרונותיו של מאובחניו ובכך מתאפשר לו להכווין את מאובחניו לעבר צמיחה אישית וגדילה, לקדמם ולסייע להם בהשגת יעדיהם.

סדנת עוצמת הרכות

עם דורית אברהם וסיגלית מושקוביץ

-סדנה פרונטלית-

המועד הבא: 20.5.24

"עוצמת הרכות" פותחה על ידי ד"ר טובי בראונינג ומבוססת על טכניקה פיזית של נענוע עדין של הגוף הנקרא "הפעמה" (מלשון פעימת הלב). קצב ההפעמה הוא בקצב קבוע של 120 עד 160 פעימות בדקה, המבוסס על קצב פעימות לבו של עובר. הגוף מזהה (זוכר) מיד את המקצבים המוכרים לו ומשיב לעצמו את יכולת הריפוי הטבעית. הנענוע החוזר יוצר תנאים החיוניים לריפוי: תחושת ביטחון, הגנה וחמימות, רכות והנאה. תחושות אלה, המלוות את הטיפול כולו, מאפשרות ריפוי פנימי עמוק.

בכוחה של השיטה לרפא בעיות בגוף ובנפש ולשפר את איכות החיים. השיטה מסייעת בפשטות להגיע לאיזון פיזי ונפשי. מאפשרת לכל אדם לממש את מלוא פוטנציאל חייו ולאמץ תפיסה חדשה וכוללנית על עצמו ועל סביבתו.

סדנה לקריאה בכף היד

עם יובל בצרי

-סדנה פרונטלית-

מועד קרוב: 20.5.24

קריאה בכף היד מאפשרת ללמוד את טיבם של האנרגיה והמזל אתם בא האדם לעולם ואת מה הגשים בפועל. באמצעות קריאה בכף היד, ניתן לאבחן את קורות חייו של האדם בעבר, בהווה ובעתיד. לאחר פענוח המידע, אנו מזהים את החוזקות והאתגרים (קשיים) העומדים בפני האדם. תחומי אתגר אפשריים הם כספיים, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.

יובל בצרי, מעביר קורסים ומטפל ותיק בתחום הקריאה בכף היד (כירולוגיה). מפתח גישות חדשות בקריאה בכף היד בשילוב עם שיטות כמו הביורגונומי, ריפוי מהעבר ושמנים אתריים המאפשרות אבחון וטיפול עמוק ומהיר לליקויים בגוף ובנפש. בוגר תואר ראשון באוניברסיטת תל אביב, התמחה במספר רב של שיטות בתחומי הרפואה המשלימה במשך למעלה משני עשורים.

קורס תטא הילינג יסוד

עם נגה בן ישראל

-קורס פרונטלי-

מועד קרוב: 23.5.24

לכאב ולכעס יש תפקיד שמוחזק ברובד הלא מודע של התודעה שלנו. כשנבין את התפקיד שלהם נוכל לחפש חלופה יותר ידידותית שתמלא את התפקיד עד שנוכל ממש לשחרר אותם מחיינו.
 
נגה בן ישראל קוראת לשחרור הזה – לשנות את האתמול. כשהאתמול שלנו משתנה, משתנה גם המחר. קורס תטא הילינג יסוד מלמד איך להשתמש בתטא הילינג על מנת לעשות את זה ועוד הרבה מעבר.
 
נגה בן ישראל: המדריכה הבכירה ביותר בארץ, בעלת ההסמכה הגבוהה ביותר שיש כיום בתטא הילינג. לימדה מעל 300 קורסי תטא הילינג וסדנאות. מתרגמת ומוציאה לאור את ספריה של ויאנה סטייבל, מייסדת שיטת תטא הילינג. נגה היתה בעבר רופאה וטרינרית של סוסים. בשנת 2008 נפרדה מהווטרינריה, פגשה בדרך מקרה את התטא הילינג והתאהבה.

סדנת פראניק הילינג

עם אלונה בן ארי

-סדנה פרונטלית-

מועד קרוב: 23.5.24

פראניק הילינג הינה שיטה יעילה ועוצמתית של ריפוי באמצעות אנרגיה ללא צורך במגע. המילה "פראניק" נגזרת מהמילה "פראנה", שמקורה בסנסקריט.

באופן בסיסי קיימים שלושה מקורות עיקריים לפראנה: פראנת שמש, פראנת אוויר, פראנת אדמה. פראניק הילינג כרוך בהעברת אנרגיית החיים (צ'י, פראנה) אל המטופל.

פראניק הילינג, כשיטה, נולדה בשנת 1987 לאחר 30 שנה של מחקר ואימות על ידי מאסטר צ'ואה קוק סוי, מדען, מחנך, פילנתרופ, מהנדס חומרים במקצועו פיליפיני שמוצאו בסין.

קורס יסודות הרפואה החדשה

עם ד"ר עידן סער

-קורס מקוון-

מועד קרוב: 27.5.24

איבחון מדעי מדוייק של הגורמים הנפשיים למחלות על בסיס מחקר של ד"ר גירד האמר על כ-50,000 מטופלים!
 
קורס "יסודות הרפואה החדשה" מציע תפיסה רפואית ייחודית ומהפכנית המאפשרת להבין בצורה מדויקת את הגורמים הנפשיים של מרבית המחלות, הוא מציע גישה מלאת חמלה, המאפשרת למתרפא להבין את סיבת המחלה ואת אופן התפתחותה.
 
הקורס מיועד הן למטפלים ולרופאים והן לכל מי שרוצה להעמיק בהבנה של תהליכי המחלה וההחלמה. השיטה מספקת כלי איבחוני רב-עוצמה אשר יכול להשתלב יחד עם כל שיטת טיפול!

.

.

.

.

.

.

הרשם לקבלת הודעה על מוצרים חדשים בחנות

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.