.

ליאור סבר

נתונים כלליים:

שיטות טיפול: ריקול הילינג, טיפול והילינג אנרגטי, נומרולוגיה.

הכשרות: ריקול הילינג, תטא הילינג, נומרולוגיה ועוד...

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: מחלות כרוניות, אלרגיות, השמנה, דפוסים חוזרים, טיפול בילדים דרך ההורים ועוד...

כתובת הקליניקה: ז׳בוטינסקי 145, תל אביב.

פרטים ליצירת קשר: 0543974984, lior.h.sever@gmail.com

 

טיפול זה משווק במסגרת החנות האינטרנטית של המיזם החברתי "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה".

המטפלים בחנות זו תורמים שתי פגישות טיפוליות בכל חודש לטובת קידום המיזם החברתי החשוב שישפיע על הבריאות של כולנו, במחיר מוזל. המיזם מנוהל באמצעות חברה לתועלת הציבור הרשומה כמוסד ללא כוונת רווח בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)".

הנהלת המיזם מודה למטפלים אשר בחרו לתמוך במיזם ולתרום טיפולים. עם זאת עלינו להדגיש כי האחריות המלאה על התכנים המתפרסמים בדף זה וכן על הטיפולים עצמם היא בידי המטפלים.

רועי וטל לוטן, חברי הנהלת "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

ריקול הילינג, נומרולוגיה, ודיוק הפוטנציאל החבוי בנו

חלק גדול מהדפוסים, המחלות והקושי במימוש עצמי הוא מהמטען הגנטי איתו אנו נולדות. מציאת הקונפליקטים המניעים את הדברים שמפריעים לנו, הכרה בהם ושחרורם היא עבודה עדינה המשחררת אותנו ומעניקה החלמה. השילוב בין הילינג אנרגטי, ריקול הילינג ונומרולוגיה, עובד למעשה על המטען איתו הגענו לעולם ועל נקודת הפתיחה שלנו בו, משפיע על מצבנו הנוכחי ומייצר דיוק אופטימי של המסע קדימה ומימוש הפוטנציאל הקיים בנו.

אני בוחרת לשלב בין השיטות בהתאם לסוגיה העולה בטיפול וההתאמה לאופי ורצון המטופל/ת. הטיפול ב״ריקול הילינג״, המבוסס על ״הרפואה הגרמנית החדשה״ ואפיגנטיקה, הוא טיפול הגורס שמחלה ו/או דפוסים בחיינו, אינם טעות של הגוף. בהרבה מצבים המוח יוצר את המחלות והדפוסים מתוך מנגנון אבולוציוני, שמתאים את עצמו למציאות ובכך עוזר לנו לשרוד. בטיפול אני מחפשת יחד איתך, את מקור היווצרותו של אותו מנגנון, בתקופת העוברות ובאילן המשפחתי.

טיפול ב״ריקול הילינג״ קצר מיסודו ואמור לייצר שינוי משמעותי תוך 3-5 פגישות. טיפול בילדים מתבצע באמצעות פגישות עם ההורה בלבד וללא צורך בנוכחותם. דיוק נומרולוגי משלים את העבודה האנרגטית, וכולל הכנת מפה נומרולוגית ייחודית, אשר בנויה מהשילוב של תאריך הלידה והשם שלך, ומראה מה מסלול חייך, האפשרויות העומדות בפניך, ועוד... העבודה הנומרולוגית מעניקה לנו את היכולת המיטבית לחיות את החיים בזרימה מלאה ולהשיג את מטרותינו.

 

 

ליאור יקרה,

״ליאור היא קסם שנכנס לי לחיים, רגישה, נעימה, מכילה. אני עוברת איתה תהליך מדהים, מחכה כל שבוע לטיפול הבא וגם כשאני לא בטיפול אני מרגישה שהיא איתי. ממליצה בחום רב!״ 

 

נעמה מאירי

ליאור היקרה,

״ליאור מטפלת קשובה ומלאת אמפתיה ולב. תומכת, ומתאימה את שיטת הטיפול עפ"י מה שעולה ומתאים לך. אחרי טיפול שהתמקד בסוגיה אחרת, מצאתי את עצמי מתעוררת בבקרים כשהמחשבה הראשונה שעולה בי היא: אני אוהבת אותי.״ 

 

אפרת מאור

ליאור היקרה,

״ליאור מטפלת בחסד.עם הרבה דיוק, כוונה וחמלה הניעה אצלי תהליך של שינוי משמעותי ומבורך שממשיך ללכת איתי עד היום. ממליצה בחום רב.״ 

ליאורה גינת

מחיר רגיל למפגש: 300 ש'

מחיר מיוחד (לשני רוכשים בלבד בחודש): 180 ש'

להזמנת טיפול לחצ/י על כפתור התשלום. לאחר התשלום תקבל הודעה לדוא"ל עם הנחיות למימוש הטיפול.

לתשלום

*במידה ויש הודעת גמר מלאי, סימן ששני הטיפולים שנתרמו ע"י המטפל החודש כבר נרכשו. תמיד ניתן ליצור קשר ישיר עם המטפל או להירשם בטופס בתחתית הדף לקבלת עדכון עם חידוש המלאי בחודש הבא. 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.