.

על גוף ונפש ברפואה

סדרת הרצאות - ד"ר נאדר בוטו

כאן תוכלו לתמוך במיזם חברתי חשוב ולהרוויח!

.

סדרת הרצאות זו משווקת במסגרת החנות האינטרנטית של המיזם החברתי "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה".

ד"ר נאדר בוטו תורם שני מקומות בסדרה (8 מפגשים) לטובת קידום המיזם החברתי החשוב שישפיע על הבריאות של כולנו. שני הראשונים שרוכשים מקומות אלה ייהנו מהנחה של 40% ויתרת סכום הרכישה מועברת לתמיכה במיזם. המיזם מנוהל באמצעות חברה לתועלת הציבור הרשומה כמוסד ללא כוונת רווח בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)".

הנהלת המיזם מודה לבעלי המוצרים אשר בחרו לתמוך במיזם. עם זאת עלינו להדגיש כי האחריות המלאה על התכנים המתפרסמים בדף זה וכן על המוצרים עצמם היא בידי בעלי המוצרים.

רועי וטל לוטן, חברי הנהלת "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

ד"ר נאדר בוטו

רופא, קרדיולוג, מטפל בעל מוניטין בינלאומי פיתח מודל לרפואה אינטגרטיבית מאוחדת המבוססת על מודל הוליסטי מערכתי המתייחס לגורמים ביולוגים, נפשיים, רוחניים וחברתיים כמחוברים ומושפעים הדדית ומיישם הלכה למעשה את הגדרת הבריאות כמצב של רווחה מלאה גופנית, נפשית, חברתית ורוחנית. פרסם מספר ספרים באיטלקית, עברית ואנגלית. בנוסף פיתח שיטת אבחון שקושרת מחלות גופניות עם משברים נפשיים, ומקשרת בין המשברים הנפשיים לאיברים ספציפיים, ולצורה בה הגוף מביע את המשבר באמצעות מחלה ספציפית באיבר. מעביר הרצאות בארץ ובאירופה ומלמד את השיטה בסדנאות בארץ, איטליה שוויץ, אנגליה וברזיל.

"התיאוריה המאחדת" מהווה בסיס למודל הרפואה האינטגרטיבית. רפואה זו מתייחסת לאדם כאל שילוב הרמוני ומורכב של גוף, נפש, נשמה ורוח ושופכת אור חדש על הקשר בין המשבר הנפשי לבין מחלה גופנית.

 

4 מפגשים

בימי רביעי בין השעות 17:00-18:30

במוז"א - מוזיאון ארץ-ישראל רח' חיים לבנון 2 רמת-אביב

תאריכי המפגשים: 

הסדרה הנוכחית החלה, מועד הסדרה הבאה יפורסם בהמשך. לקבלת עדכון על מועדים חדשים ניתן להשאיר פרטים בטופס בתחתית הדף

 27.11.19 - רפואה אינטגרטיבית - עתיד הרפואה ורפואת העתיד

כיצד הרפואה האינטגרטיבית מאפשרת לשמר את הגוף במצב איזון דינמי? כיצד היא עוזרת לנפש לעבד משברים נפשיים, להשתחרר מהסבל ומאפשרת לנשמה להתקדם ולהתפתח?

1.1.20 - החוש השביעי: מודל אבחון חדש
מהו אותו חוש שביעי המאפשר לרופא לאתר חסימות אנרגטיות הקשורות למשברים נפשיים שעומדים מאחורי המחלה הפיזית. במהלך ההרצאה תהיינה הדגמות.

05.02.20 - הקוד האנושי ומשברים נפשיים
הקוד האנושי היא שיטה חדשה המאפיינת את האדם באחד מ-64 קודים. שיטה זו נותנת אבחון מדויק של מאפיינים גופניים, נפשיים ורוחניים ומאפשרת להתייחס לכל אדם באופן פרטני ולבנות עבורו תוכנית אבחון וטיפול אישי.

26.02.20 - שטיפה אנרגטית רגשית
שיטה המאפשרת לפתוח חסימות אנרגטיות, להביע רגשות מופנמים ולשחרר את הנשמה כדי שתמשיך בתהליך ההשתלמות עם תחושת האהבה, האושר והחרות.

למאמר מקיף על רפואה אינטגרטיבית מאוחדת ליחצו כאן

עלויות:

עלות רגילה: 430 ש"ח (לכל סדרת המפגשים)

עלות מיוחדת לשני הרוכשים הראשונים של סדרת המפגשים: 258 ש"ח בלבד לכל הסדרה.

במידה ומופיעה הודעת גמר מלאי ניתן להירשם במחיר רגיל.

נא ליצור קשר עם הקתדרה בטל' מס': 03-6422113 / 5288*

לתשלום

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.