.

ובחרת בחיים/יהונת יהב

 הספר מספר על שיטת הטיפול "ניקוי אנרגטי-רגשי" ומשלב סיפורי מטופלים שבכל פעם ריגשו אותי מחדש. הספר מיועד למטופלים שרוצים להרגיש טוב יותר ולהשתחרר מהאמונות הכוזבות המקטינות אותם.

כאן תוכלו לתמוך במיזם חברתי חשוב ולהרוויח!

מוצר זה משווק במסגרת החנות האינטרנטית של המיזם החברתי "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה".

בעלי המוצרים בחנות זו תורמים לטובת קידום המיזם החברתי החשוב שישפיע על הבריאות של כולנו. 15% מסכום כל רכישה של הספר "ובחרת בחיים" מועבר לתמיכה במיזם. המיזם מנוהל באמצעות חברה לתועלת הציבור הרשומה כמוסד ללא כוונת רווח בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)".

הנהלת המיזם מודה לבעלי המוצרים אשר בחרו לתמוך במיזם. עם זאת עלינו להדגיש כי האחריות המלאה על התכנים המתפרסמים בדף זה וכן על המוצרים עצמם היא בידי בעלי המוצרים.

רועי וטל לוטן, חברי הנהלת "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

בספרי "ובחרת בחיים" מסופר על תהליך הריפוי שלי ועל התפתחות שיטת הטיפול "ניקוי אנרגטי-רגשי", בשילוב עם סיפורי מטופלים

על הספר:

שלושים שנה אני מטפלת בעצמי ובמטופלים, השיטה שהתפתחה היא "ניקוי אנרגטי-רגשי".

כשהחלתי ללמד מטפלים לטפל ב"ניקוי אנרגטי-רגשי" הם עודדו אותי לכתוב ספר. וכך, לפני כ 15 שנה החלה כתיבתי. היה זה תהליך ארוך הקשור להתפתחות שלי כאדם מודע המשתחרר מאמונות ישנות וכוזבות, ריפוי של נשמתי וגופי כאחד.

בספר אני משתפת על הריפוי שלי ועל הצמיחה שלי כאדם וכמטפלת.

משולבים בספר הסברים על שיטת הטיפול ומשובצים בו סיפורי מטופלים שבכל פעם ריגשו אותי מחדש. מטופלים שרוצים להרגיש טוב יותר ולהשתחרר מהאמונות הכוזבות המקטינות אותם.

בספר ישנן הנחיות והדמיות להזרמת אנרגיה ולאיזון הגוף.

איזון שכל אחד יכול ללמוד ולעשות לעצמו או ליקר לו.

תשוקתי היא שכמה שיותר אנשים ישמעו על היכולת להרגיש טוב יותר ולהירפא. להירפא מאמונות ישנות ותבניות רגשיות החוסמות את זרימתו הטבעית וההרמונית של גופם והוויתם.

קטעים מהספר:

"גופי היה למורי. כל כאב נפשי או פיזי סיפר את הסיפור המדויק של האמונות והתבניות הרגשיות המקבעות שנכלאו בתאי גופי. כשהגיע השחרור, וזרימת האור נכנסה פנימה, הציפה אותי תחושה של התרחבות, התרחבות הלב. תחושה של זרימה המרווחת את גופי ומביאה לריפוי...

 

מטופליי הרבים הפתיעו אותי בכל פעם מחדש ביכולת השינוי שפיתחו ובריפוי שחוו, אך יותר מכך מטופליי ותלמידיי עזרו לי להבין מהן המתנות הגדולות שבהן זכינו.

 

המתנה הראשונה – הגוף הפיזי, המאפשר לנו לנוע כאן בעולם ולחוות רגשות ותחושות. גוף הנושא אותנו למחוזות רבים ולהתנסויות מגוונות.

 

המתנה השנייה – מערכות היחסים שלנו. מערכות יחסים המביאות עמן התנסויות ולימוד אינטימי, מרגש ומעצים, עם כל יקירנו, ובעיקר עם עצמנו. מפגש שיש בו התבוננות ובחירה להיפתח לחכמת הלב ונגיעה בחלקים המזינים שבתוכנו. להיפתח לאהבה, לנדיבות ולחמלה, לאמת ולמי שאנו, בכל הדרנו..."

על המחברת:

יהונת יהב בוגרת- ביו-אנרגי, כירולוגיה הוליסטית, פילוסופיה אינדיאנית, מסאז' אינטגרלי (התכוונות לשלד ולמפרקים), תקשור, הדמיות ככלי טיפולי, טכניקות לטיפול ברגרסיות (לעוברות, ינקות, ילדות ולגלגולי העבר), "המסע" והוסמכה למורה - Quantum Life Changing.

מטפלת ומלמדת שיטת טיפול שפיתחה במשך עבודתה - Purifying - ניקוי אנרגטי-רגשי שיטה המביאה לריפוי/שינוי עמוק מאד ברבדים הפיזיים, נפשיים, מנטליים, בדפוסים הרגשיים ואמונות הגרעין שהוטבעו בתוכנו בעבר הרחוק (גילגולים) והקרוב (חיים אלו).

בנוסף מלמדת קורסים להכשרת מטפלים הרוצים ללמוד ולהתמחות בעבודה אנרגטית עמוקה וממוקדת, הנוגעת בתבניות רגשיות ובאמונות גרעין. מכשירה מנחים לעבודה עם ילדים דרך התבוננות והקשבה.

הכשרת אנשי חינוך לעבודה במסגרות הקיימות בעזרת כלים מיוחדים. סדנאות להורים, נשים ומשפחות.

מנחה קבוצות צמיחה והתפתחות (ילדים, מבוגרים ונשים).

ובעיקר - אוהבת אדם.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.