.

כאן תוכלו לתמוך במיזם חברתי חשוב ולהרוויח!

גיוס ההמונים של מיזם "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה"

למען הבריאות של כולנו!

 

רוצה להיות בין הראשונים לדעת מה חדש בגיוס ההמונים?

.

מה מטרת גיוס ההמונים?

גיוס ההמונים נועד לתמוך במיזם "רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה" שמטרתו הקמת מערכת בריאות משולבת, המאפשרת ועוזרת להשיג הלכה למעשה מצב של רווחה גופנית, נפשית, חברתית ורוחנית אופטימלית. לצורך כך אנו מקימים רשת של מאגרי מידע רפואי שישולבו עם שירותים רפואיים ומחקר.

המיזם מופעל באמצעות חברה לתועלת הציבור, מוסד ללא כוונת רווח, בשם "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)". בגיוס ההמונים אנו מוכרים מוצרים שונים בתחומי הבריאות. המוצרים נתרמים על ידי שותפים במיזם. כל ההכנסות מיועדות אך ורק לקידום המיזם.

ניתן לרכוש כאן מקומות בקורסים ובסדנאות בהנחות מיוחדות שלא ניתן לקבל בשום דרך אחרת, טיפולים בהנחה של 40% עד מינימום של 200 ש' אצל מטפלים בכירים ועד מינימום של 180 ש' אצל מטפלים רגילים וכן ניתן לרכוש ספרים.

ניתן לתרום באופן חופשי למיזם בכל סכום שתבחרו או לתמוך בו באמצעות רכישת מוצר מבין המוצרים שלהלן.

קורסים, סדנאות ופיילוטים

המפץ הגדול של התודעה

מסע-חקר למקורות היקום והקיום

-קורס-ספר-

עם רועי לוטן

פריצת דרך במדע: היקום הוא תוצר של תודעה!

למרות ההתקדמות העצומה במדעים במאות האחרונות, השאלות, שהן אולי הגדולות ביותר, עדיין לא קיבלו מענה שלם. מאין או ממה נובע היקום ועצם הקיום הן הפיסי והן הרוחני? איך נוצרו חוקי הפיסיקה והחלקיקים היסודיים? מהי תודעה ואיך היא נוצרת?

במסגרת כנס מדע ותודעה באוניברסיטת בר-אילן, רועי לוטן חשף מבוא לתיאוריה אשר מובילה לתגליות ותובנות חדשות ומעמיקות על חוקי היסוד של הפיסיקה, על המהות של החלקיקים היסודיים, על מהות המרחב-זמן וכן על מהות התודעה. היא נוגעת גם בתחומי הפסיכולוגיה, והרוח וניתן לגזור ממנה מסקנות גם עבור הרפואה ההוליסטית.

פיילוט שיפור הראייה בשיטת מלינסקי

-פיילוט מקוון-

עם יהושע מלינסקי

גיוס משתתפים לשלב ב'

שיטת מלינסקי לשיפור הראייה היא שיטה חדשנית המבוססת על תרגילים, המסייעים לאיזון של שרירי העיניים, חיזוק שרירים חלשים, הרפייה, שחרור שרירים תפוסים וטכניקות ייחודיות מ-NLP שעוזרות לתת למוח פקודות נכונות לעיניים (לאחר שהוא כבר התרגל למשקפיים).

מיזם רפואה שלמה - עידן חדש ברפואה ערך פיילוט לבדיקת יעילות השיטה. לאור השיפור הניכר בראייה שנמצא בפיילוט בקרב הנבדקים בעלי קוצר ראייה, אנו מעוניינים להרחיב את המחקר ולהתחיל שלב ב' של הפיילוט אשר יתמקד בבעלי קוצר ראייה בלבד. אנו מגייסים עתה משתתפים לפיילוט ההמשך.

פיילוט הפחתת סטרס באמצעות צ'י קונג

-פיילוט מקוון-

עם מאסטר גד לוי גולן

מתחילים בתירגול תוך כמה ימים מרגע הרישום

אנו מגייסים עד 200 משתתפים למחקר שבוחן כיצד תירגול קבוצתי שבועי במשך שלושה חודשים (12 שיעורים) משפיע על רמת הסטרס.

הפיילוט מועבר על ידי מאסטר גד לוי גולן: מחלוצי תחום הצ'יקונג בישראל ועוסק באומנויות הלחימה והריפוי מאז 1982. מייסד האקדמיה להכשרת מדריכים, מטפל ומורה באמצעות שיטת טאי צ'י ומדיקל צ'י קונג. בוגר בי"ס שינג אי צ'ואן בצ'יינה טאון, ניו יורק, אצל הרופא הסיני ורב האומן סיפו קני גונג ז"ל.

קורס ביואורגונומי - שלב א'

-קורס מקוון-

בהנחיית נוגי גזית

המועד הבא: יולי

נוגי גזית, מייסדת ומנהלת המכללה לביואורגונומי ללימודי ביואורגונומי והכשרת מטפלים. תלמידתו הישירה של רפי רוזן, מייסד השיטה.

בקורס תלמדו את יסודות הביואורגונומי: כיצד לאבחן את עצמכם ואחרים ולהבין מאיפה נובע הקושי; כיצד לטפל בקשיים, בין אם רגשיים או פיזיים, באמצעות הזרמת אנרגיה לגורם המביא את הקושי. כיצד לשחרר חסימות, המונעות זרימת אנרגיה ומרחיקות מאתנו – בריאות, הגשמה, שמחה ושפע.

קורס הכשרת מטפלי אייפק

-קורס פרונטלי-

בהנחיית סיגל שאנן

המועד הבא: 4.9.24

בואו להיות מטפלי אייפק שיודעים לשחרר את הגוף מאלרגיות, רגישויות, לווסת רגשות ומצבים רגשיים קיצוניים, לשחרר אמונות מגבילות וטראומות, לחזק את מערכת החיסון הפיזית הרגשית.

הטיפול נשען על ידע עתיק וחדשני כאחד ומתבסס על תשאול וקבלת הכוונה מ"הגוף החכם", היודע הכל, אשר נמצא בכל אחד מאיתנו, אך אינו זמין לנו במודע.

טיפול אייפק נוגע ומטפל בארבעת רבדים: פיזי, רגשי, מנטאלי ואנרגטי. בעזרת כלים אבחוניים וטיפולים ממוקדים אנו מוצאים את שורש הבעיה ומאפשרים שינוי תגובה של הגוף בכל הרבדים ומובילים לריפוי ביעילות ובמהירות. השיטה מאפשרת לכל אדם לטפל בעצמו ובאחרים בקלות.

קורס נומרולוגיית הצאקרות

-קורס מקוון-

בהנחיית יעקבי ורויטל סולן

המועד הבא: 22.5.24

מכללת הצ'אקרות הוקמה על ידי יעקבי נשר סולן, נומרולוג בעל ניסיון, שם בינלאומי וותק רב שנים בתחום. יעקבי סולן הינו הוגה נומרולוגיית הצ'אקרות, שיטה שפיתח והעמיק באמצעות מחקר שערך בעזרתם האדיבה של מעל ל-3,000 מאובחנים לאורך חמש שנים תמימות. בעזרת שיטת אבחון זו, יודע המטפל לסווג את מעלותיו וחסרונותיו של מאובחניו ובכך מתאפשר לו להכווין את מאובחניו לעבר צמיחה אישית וגדילה, לקדמם ולסייע להם בהשגת יעדיהם.

.

.

.

.

.

טיפולים הוליסטיים בהנחה

.

נציגי שיטות ומטפלים בכירים

.

כל אחד מן המטפלים הבאים תורם למען המיזם מספר טיפולים בחודש. אתם יכולים לרכוש את הטיפולים האלו בהנחה של 40% עד מינימום של 200 ש'. סכום הרכישה משמש במלואו לקידום המיזם.

ד"ר עידן סער

הנציג הבכיר ביותר בישראל של "הרפואה החדשה"

מטפל מרחוק

(מקוון או טלפוני)

שיטות טיפול: הרפואה הגרמנית החדשה , הילינג/שטיפה אנרגטית.

מצבים רפואיים בהם אני מטפל: מרבית סוגי המחלות כולל סרטן מכל הסוגים, מחלות במערכת העיכול (כולל קוליטיס כיבית וקרוהן), מחלות במערכת הנשימה, מחלות לב, מחלות במערכת השתן, מחלות עור ועוד.

ענת קסורלה

מטפלת בכירה ומנהלת את מרכז עוצמת הרכות

שיטת טיפול: עוצמת הרכות

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: טיפול בלחץ נפשי (משברים, טראומה, דיכאון, חרדה, בעיות שינה), כאבי שלד ושרירים (גב, צוואר, ראש, רגליים, פרקים ועוד), סוכרת 2, אסטמה, פיברומיאלגיה, עצירות, בעיות הורמונליות, קשב וריכוז, סרטן, הפרעות אכילה, התמכרויות.

איריס סובינסקי

מפתחת השיטות "זוגיות הרמונית" ו"המפגש הפנימי"

שיטת טיפול:  "זוגיות הרמונית" ו"המפגש הפנימי".

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: זוגיות, הורות מורכבת, אנשים רגישים מאוד, פתיחת חסימות רגשיות, ריפוי דיכאון וחרדה ריפוי טראומות ועוד.

מטפלים

כל אחד מן המטפלים הבאים תורם למען המיזם מספר טיפולים בחודש. אתם יכולים לרכוש את הטיפולים האלו בהנחה של 40% עד מינימום של 180 ש'. סכום הרכישה משמש במלואו לקידום המיזם.

מטפלים המעוניינים להצטרף לחנות מוזמנים למלא את הטופס בקישור הבא:

.

.

מיכל גואלמן

שיטות טיפול: הומיאופטיה קלאסית ותזונה טבעית.

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: מצבים התנהגותיים, קשיים לימודיים, כאבים כרוניים, מחלות כרוניות שונות. 

ליאור סבר

שיטות טיפול: ריקול הילינג, טיפול והילינג אנרגטי, נומרולוגיה.

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: מחלות כרוניות, אלרגיות, השמנה, דפוסים חוזרים, טיפול בילדים דרך ההורים ועוד...

רונית ליברמן

מטפלת גם מרחוק בצורה מקוונת

שיטת טיפול: פסיכותרפיה רוחנית.

באילו מצבים רפואיים אני מטפלת: מצבי משבר, שינוי, עומס רגשי, ספקות או תהליכי התפתחות להגשמת העצמי.

.

ספרים:

"ובחרת בחיים"

יהונת יהב

יהונת יהב, מטפלת ומלמדת שיטת טיפול שפיתחה במשך עבודתה - Purifying - ניקוי אנרגטי-רגשי שיטה המביאה לריפוי/שינוי עמוק מאד ברבדים הפיזיים, נפשיים, מנטליים, בדפוסים הרגשיים ואמונות הגרעין שהוטבעו בתוכנו בעבר הרחוק (גילגולים) והקרוב (חיים אלו).

​הספר מספר על שיטת הטיפול "ניקוי אנרגטי-רגשי" ומשלב סיפורי מטופלים. הספר מיועד למטופלים שרוצים להרגיש טוב יותר ולהשתחרר מהאמונות הכוזבות המקטינות אותם.

"רפואת יתר"

ד"ר מלקולם קנדריק

ד"ר מלקולם קנדריק הוא רופא משפחה ששנים חשב שהוא עושה רק טוב לפציינטים, עד שהתחיל לשאול שאלות...

בטקסט מבריק ומצחיק בטירוף הוא לוקח איזמל ומנתח עבורך את עולם המידע הרפואי, לשיקולך.

הוא חושף את הטריקים המשמשים להצגת סיכון קטנטן כעצום, לתמרון מחקרי תרופות ומשמעותם, לעיוות נתונים ולהפחדת הציבור, כדי שנעשה את מה שמכניס בדרך כלל הכי הרבה כסף.

"מחלות והפרעות על פי תטא הילינג"

ויאנה סטייבל

ויאנה סטייבל, מפתחת שיטת התטא הילינג, אשר ריפאה את עצמה מסרטן גילתה כי דפוסים מסויימים של אמונות כמעט תמיד הופיעו לצד מחלות מסוימות. הספר "מחלות והפרעות על פי תטא הילינג" מכיל מידע שנאסף מיותר מ-47,000 מפגשי ייעוץ שערכה ויאנה. ויאנה מעניקה בספר רקע רפואי מתומצת למחלות נפוצות ומשתפת את מה שגילתה שעוזר, כולל טיפים נטורופתיים שראתה שעובדים.

הרשמו כדי לדעת לפני כולם על מוצרים חדשים בחנות

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.